Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Хлонь Игорь

Страницы: [1] 2 3 ... 8
1
Прошу прийняти заявку на участь:

Команда "ДИКАНЬКАМЛИН" ПОФРС (Диканька)
Хлонь Ігор 1983 р.н., 1-й Р. 099408099один (К) 
Шаманов Олександр 1974 р.н., 1-й Р.
Спаський Сергій 1985 р.н., б/р

3
26.12.2018 року це робочий день, в такому випадку не зможу бути присутнім на зборах. Дякую за розуміння

4
Думаю, що не варто панікувати стосовно наявності риби у водоймах. При відсутності сильного вітру за годину ранкового лову на нижній водоймі 3 щуки, потім рибу треба було вмовляти, після 10.00 боковий вітер видував з мого шнура неповторну синусоїду. О 12.00 я покинув водойми, результат 5 щук і 2 окуня.
До зустрічі на офіційному тренуванні.

5
Вчора тестували водойми, але сильний вітер не дав змоги повноцінно рибалити та перевірити всі ділянки водойми. На нижній водоймі зберігається минулорічний рівень води, вода поступово чистішає, під берегом помічав ділянки з ікрою. Риба пасивна, покльовки за поривами вітру ледь відчутні, приємно потішили бонусні окуні.
На верхній водоймі, все в нормі, вода чиста, рибка прокльовує.
Ключ до риби підбирали довго, головне було правильно подати приманку.6
Молодці!!!!
У вас є 7 днів, щоб просушити носки і світера, та повернутися з Барабою в медалях !!!

7
Житло за Орданівкою 0951546599 Тетяна Василівна

Житло с. Стасі (поблизу Диканьки) готель "Уют" 050 305 37 94 Сергій .

8
Сергій Іванович,
вітаю Вас з Днем Народження!!!
Міцного здоров"я і хай спінінги не перестають ламатися у пяних рибаків ))))) !

9
...... з невелики запізненням але все ж таки:
Мацко Олег , вітаємо тебе з досягнення високого результату на ІІ-му єтапі Чемпіонату України!!! Бажаємо покращувати свої результати у майбутньому та зайти на п"єдестал міжнародних змагань!!!! :good_mini: :good_mini: :good_mini:


Також з нетерпінням очікуємо на звіти команд зі змагань, що відбулися.

10
Приєднуюсь до привітань !!!

11
Мої найщиріші вітання нашим переможцям !!!

Окрема вдячність Максу за оперативну інформацію про хід змагань !!!

13
Товариші,
Як я можу отримати свій розряд за результатами минулого року ?
Дякую

14
Кірюха, давай Драгона дам ? полякаєш там мєсних...))))

15
Вітаю Кірюха!!!
Класний звіт! )))

16
Форум / Re: Батл на Горбатівці!
« : 24 Ноября 2016, 12:12:30 »
Жека, можеш фоток водойми кинуть ?

17
Форум / Re: Батл на Горбатівці!
« : 21 Ноября 2016, 11:04:39 »
Пропоную в іншому місці такий батл провести, яко ж водойми не замерзнуть... наприклад у Решетилівці ???

18
Саня Шаманов,
Вітаю з Днем Народженням !
Хай у житті буде більше позитиву, трофейних уловів та Мацко Олег нарешті займе друге місце на п’єдесталі ! ))))))

19
«Феєричний реванш»

      Рішення про поїздку на Печеніжську дамбу було прийнято відразу ж після закінчення літнього чемпіонату Харківської області на цій водоймі, учасникам нашої команди «TEAM DRAGON» дуже сподобалась дана водойма, то були найкращі виїзні змагання у яких мені довелося прийняти участь. Час від часу я намагався знайти яку-небудь інформацію по даній водоймі, для мене було приємним сигналом коли наші товариші з ФРСХО на Полтавських змаганнях повідомили , що ситуація на водоймі не змінилася, рибка є, але дальше відійшла від берега.
      Виїзд до місця проведення змагань було заплановано на п’ятницю, того дня я на годинку раніше відпросився з роботи, заздалегідь зібравши рибацький реквізит, все швидко погрузив до авто і з великим нетерпінням чекав на дзвінок від «сокомандника»  Юрія, який традиційно саме в день поїздки плідно працював. Нарешті о 18.00 ми з Юрієм вирушили до м. Полтава, оперативно забрали Андрія і стартонули до Харківської землі. Пересікши границю Харківської області нас накрила щільна злива, зробивши декілька coffee breaks, поповнивши запаси продуктів, ми швидко наближалися до Печеніжської дамби. Майже о півночі ми заселилися в номер на базі відпочинку «Єллат», де проживали майже всі у часники змагань. Далі у команди «TEAM DRAGON»  була майже безсонна ніч, підготовка приманок, монтажів та іншої снаряги, під «романтичний» шелест гачків у коробці та пачок від силікону мені вдалося поспати навіть 40 хв.
      Далі підйом, ранкова кава, реєстрація, урочисте відкриття, жеребкування… Цього разу мені випав жереб по зонах : А, В, С, з огляду на це в тур з собою взяв два комплекта: лайт Дайко Декстер 88” до 10 гр. + Шимано Ререніум 2500S з неперевершено гладким шнуром Dragon Braid 0,06 мм., що виготовлений корпорацією Toray та мікруху Шимано Соарі Гейм до 4 гр. + Шимано Наскі 2000S з 0,04 нанофілом . Оскільки головною рибою на якій можна було робити результат був окунь то тактика ловлі була досить проста : збір активної риби «під ногами» на активні приманки, потім на пасивні і перехід на дальню дистанцію з роботою за аналогічною схемою. У першій годині першого туру я стартував 27, обираю сектор біля Книша Сергія, з третього заброса на фіштейла ловлю першого окунька і в подальшому роблячи заброси в ту саму точку добираю під 500 гр. риби. Через 30 хв. ближня дистанція затихла, беру лайт і перевіряю дальню дистанцію, на карамельного твістера Dragon  DIVER 1,5" ловлю пару окуньків, так  з надією, що ще підійде окунь вирішив не змінювати сектор, за результатом першої годони у моєму садку було 13 окунів масою 678 грам. В другій годині також стартую з початку зони, не змінюючи тактики поступово набирав бали, змінюючи сектора, це дало мені в копілку 8 риб і 393 гр.. Останню годину третього туру ковиряв «мікрухою», я розумів, що на водоймі працює попередня «тема», перед стартом туру для себе вирішив, що у кожному часі потрібно ловити більше 300 гр. риби і за тур подолати «кілограмову» позначку – і буде «щастя»! За третю годину доловив 278 гр. риб, тобто результат за перший тур змагань склав – 1349 гр., я його попередньо оцінював як 3-й. У моїх колег по команді : Юра в зоні В 15-й (1073 гр.), Андрій в зоні С 12-й (1116 гр.) .  Поспілкувавшись з колегами було вирішено що на водоймі ситуація не змінилася приманки працюють ті самі, головне найти рибу і правильно їй подати приманку.
      У другому турі мене чекала зона В, стартую другим, займаю вільний сектор у середині зони, пориви вітру поступово зростали та явно були більші за 10 м/с, вирішив взагалі не «паритись» з мікрухою, працювати тільки лайтом і тільки дальня та середня дистанції, короткі ривки з протяжками в переміну з різкими підривами поступово приносили свої результати. Оскільки у секторах по центрі зони була риба, я вирішив в подальшому рибалити у цих секторах і періодично контролювати обстановку по краях зони, по приманках працювали перевірені твістера Dragon  DIVER 1,5", поляріси та фіштейли. У цьому турі стабільного темпу по 300 гр. і більше в кожному часі я не зміг досягти, то за другий тур у моїй копілці було 758 гр. і сьоме місце в зоні . на цих змагання для  себе головним приорітетом визначав результат командний , а не особистий, бо останнім часом мене переслідувала проблема третього туру, в якому я «зливав» результат чим підводив команду. Отже до третього туру потрібно було добре підготуватися. І в цьому мені допомогли товариші з нашої федерації, за що я хотів би висловити їм слова щирої вдячності. Мені було зрозуміло, що в зоні С риба стоїть перед плитами або максимально далеко. Вибігавши два тури першого дня змагань, вимучені, та сонні ми відправилися до номера на відпочинок. До туру я підготував по парі монтажів 8гр. , 6 гр. , 2 гр. та 1,5 гр. . Трохи підкріпившись, прийнявши по пару чарочок заспокійливого коньяку, ми швидко «відбилися» .
      У другому турі всіх спортсменів «матінка природа» випробовувала на здатність ловити в умах сильного поривчастого вітру, а з ранку погодні умови змінилися на сильну зливу з грозою, з  міркувань безпеки організатори були змушені перенести старт третього туру на півтори години, додатково було оголошено спортсменам про можливість переходу по секторах із рибою. При підготовці до туру я вдягнув не промокаючий костюм, взяв коробку для монтажів, шість пачок силікону і два комплекти снастей (лайт та мікруху). Умови ловлі в зоні С були занадто екстремальні, злива, слизькі круті плити не давали змоги концентруватися на ловлі, постійно турбувався за власну безпеку, щоб не травмуватися чи не звалитися у воду.   В першому часі мені випав старт у першій десятці, бажані три перших сектора зони С я зайняти не зміг, то став до шостого сектору. З другого забросу я дістав першого окунька, я розумів, що риба у секторі є то треба було її швидко зібрати, після 30 хв. першого часу покльовки поступово припинилися. По результатам першого туру у моєму садку було 14 окунів масою 588 гр. це був відмінний страрт, більше було тільки у мого товариша з ПОФРС Запари Михайла, Другу годину починав з того ж сектору, взяв окуня, але сектор мовчав, я вирішив швидко переміщуватися по зоні, спробував сектора у середині зони, там також тиша, швидко перемістився у перед останній сектор, там відразу знайшов активного окуня і до кінці часу трохи доловився , за другу годину мені вдалося вмовити 5 окунів вагою 290 гр., але були спортсмени , в яких був кращий результат, та він був менший за сумою двох годин , я розумів, що  в зоні у мене кращий результат і в останній годині мені не можна було «розслабляти булки )))». В третій годині на лайт ставлю 2 гр. і слаг, розумію щоб не втрачати час на зміну приманок, потрібно буде швидко обловлювати сектори. Стартую з перед останнього сектору і добираю пару окунів, переміщаюся на пару секторів у ліво, знову добираю пару окунів, тиша, знову переміщаюся, ще пара окунів. Я розумію що з поставленою метою я справився, 300 гр. риби у моєму садку вже є, отже позначку в 1 кг. За тур я подолав. Так у третій годині мені вдалося зловити 6 окуньків вагою 309 гр., сума за третій тур складала 1187 гр. і це беззаперечне перше місце в зоні. Повертаючись до лагеря ми з товаришами підрахували, що в мене сума місць 10 і це серйозна заявка на призи у особистому заліку !
      Далі був перекус і підготовка до бліц-туру. Дощ закінчився, судді оголосили список учасників на бліц-тур , я був задоволений, що мій колега по команді Мироненко Юрій також зміг вибороти можливість приймати участь у бліц-турі . Оскільки бліц проводився у зоні В, то я вирішив взяти лише лайтовий комплект, я був впевнений, що за допомогою неймовірно гладкого шнура шнура Dragon Braid 0,06 мм. я зможу робити дальній заброс і приманка буде дуже швидко тонути на дно, що дасть можливість швидко обловлювати перспективні ділянки акваторії. У бліці мені випав дев’ятий старт, спортсмени, що стартували раніше всі направилися у кінець зони до камиша, лишивши вільними сектора по центру зони, я зайняв сектор той що і хотів. Дальня дистанція мовчала, але коли я підвів приманку на 6 гр. вольфраму за 10 метрів до берега відразу заробив покльовку і успішно дістав першого окуня, далі була серія забросів у ту саму точку і ще п’ять окунів були доставлені у садок, передостанньому окуню таки вдалося  звалитися з гачка і не потрапити до садка. Після половини туру до берега підійшло стадо товстолоба і відігнало окуня та ще й позбавили мене чотирьох вольфрамових важків. Не дочекавшись закінчення бліц-туру ми вже знали результати змагань, які були викладені на форумі ФРСХО, я знав що взяв золото особистого заліку, ця завчасна новина потопила всю інтригу, я розслабився і вже не зміг доловитися, як з’ясувалося з результатом приблизно у 390 гр.  я був за крок до перемоги у бліц-турі.
      Цього разу на Печеніжській дамбі спрацювала «Полтавська тема», був феєричний реванш, мені вдалося вперше вибороти золото у особистому заліку на виїзних змаганнях високого рівня. На цих змаганнях наша Полтавська федерація була представлена 16-ма учасниками, які були сформовані у чотири команди. Вітаю команду «CRAZY FISH - POLTAVA» за високий результат та завойоване срібло командного заліку,  нашій команді «TEAM DRAGON» не вистачило зовсім трішки до бронзи, але я впевнений, що ми реабілітуємось і підготуємось до наступних змагань.
      В завершення хотів би сказати слова вдячності, організаторам, учасникам та спонсорам змагань за відмінну організацію, теплий прийом, запеклу боротьбу та чудові призи ! Спортсменів з ФРСХО вважаю флагманами у риболовному спорті, мені завжди приємно брати участь у заходах такого роду, переймати передовий досвід та спостерігати за високою майстерністю хлопців.  Також не можу залишити поза увагою своїх колег з Полтавської федерації, я вважаю, що досягнення таких високих результатів є результатом росту нашої майстерності та справжньої командної роботи, коли відчуваєш підтримку від колег можна досягати самих високих цілей !

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

20
Підготовка до кубку області

На минулому тижні, з товаришами по команді вирішили провести тренування на водоймах, де планується 24-25.09.2016 року проведення кубку Полтавської області по ловлі хижої риби спінінгом з берега. В першу чергу на кожній з водойм вирішив перевірити активність окуня, а саме з’ясувати для себе оптимальні приманки та дистанцію ловлі. В процесі ловлі окунь найкраще відгукувався на середній дистанції, з приманок : слаги та невеликі твістера (1,5? Dragon Diver).

Звичайно ж головним об’єктом ловлі на змаганнях буде щука відповідно їй  було приділено більшу частину тренування . Зранку та ввечері зубаста була більш активна, решту часу надмірно «пасивна» та потребувала особливої подачі приманки . З основних приманок було визначено : невеликі міношки та все ті ж перевірені твістера натуральних кольорів Dragon Diver та Dancer .

Також окремо було виділено час для пошуку судака на верхній водоймі. Того дня чомусь він реагував на слаги з невеликою огрузкою (5-6 гр. вольфрам), але була одна особливість, потрібно  робити максимально дальній заброс, та це не було складною задачею для мого перевіреного Fishmaker 0.06 .

Після тренування за чашкою кави з колегами підвели певні підсумки, в нас були деякі розбіжності в окремих питаннях, але в одному у нас була спільна позиція, що на змаганнях боротьба буде запеклою та непередбачуваною, оскільки наближалася суттєва зміна погоди .
Страницы: [1] 2 3 ... 8