Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
Появился новый демисезонный костюм NORFIN STORM, а также в размерах
 Norfin FEEDER, Norfin ALPHA, Norfin LIGHT SHEL, Norfin SPIRIT и другие.

Отправляем товары по всей Украине, Белоруссии, Казахстану, Польше, Грузии, Армении, Чехии, Словакии, Болгарии, Молдове, Литве, Латвии, Эстонии, Киргизии, Germany, England, Poland, Italy и любые другие страны перевозчиками Нова Почта(Украина), обыкновенной Почтой(во все страны МИРА), СДЕК(Казахстан, Беларусь, Россия, Армения, Киргизия).
С Уважением www.snasti.crimea.ua
2
Мы продолжаем принимать и отгружать заказы через Новую Почту. Также хотим обрадовать поступлением по приятным ценам высококачественных товаров DRAGON. Хочу отметить что у этого бренда есть товары интересные абсолютно всем - карпятникам, сминингистам, поплавочникам, сомятникам и просто туристам. Одежда и сумки вообще сделаны изумительно, отлично подходят даже для прогулок по городу с семьёй.


Адрес магазина в интернете: http://www.ukrsnasti.com
Наши контакты: +380636907130 он и VIBER, Whatsap, Telegram, 0681655852, 0951338548, e-mail: ukrsnasti@gmail.com
3
Мы работаем через Нову Почту. Отправка из Киева, Днепра, Харькова, Херсона, Черновцов. Заказывайте, многие товары даже сейчас отправим день в день!
Пополнился наш склад качественными товарами Trabucco(кому интересно из Италии они вышли 2 месяца назад, так что они стерильны))) Trabucco. Пришло много удилищ, катушек, подставок, лесок, сумок и много другого Трабуко.Отправляем товары по всей Украине, Белоруссии, Казахстану, Польше, Грузии, Армении, Чехии, Словакии, Болгарии, Молдове, Литве, Латвии, Эстонии, Киргизии, Germany, England, Poland, Italy и любые другие страны перевозчиками Нова Почта(Украина), обыкновенной Почтой(во все страны МИРА), СДЕК(Казахстан, Беларусь, Россия, Армения, Киргизия).
С Уважением www.snasti.crimea.ua
4
В минулому році берегова лінія змагань виглядала так (відзначено червоним). В цьому році плануємо в тому ж місці - протяжність залежить від кількості команд-учасниць.

5
Дорога до місця проведення змагань від траси Київ-Харків


6
!!! УВАГА  !!! В ЗВ'ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ ТА СИТУАЦІЄЮ В КРАЇНІ ДАТИ МОЖУТЬ БУТИ ЗМІНЕНІ АБО ЧЕМПІОНАТ ВІДМІНЕНО !!! УВАГА !!!

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ:

1. "D.Team" ДОФРС
Сілін Вадим 1985 р.н. б\р (к) 0636292693
Гордієнко Віталій 1976 р.н. КМС
Суглобов Артем 1983 р.н. б\р

2. Команда "Crazy Fish Poltava" ПОФРС, г. Полтава
Запара Михайло Васильович 1984 р.н. КМС (К)
Бесхмельніцин Микола Валерійович 1989 р.н. КМС
Мацко Олег Іванович 1986 р.н. КМС

3. Команда П, дофрс
Жидилин Андрей 1982р.н. КМС (К) 0983327444
Лясов Данил 1999 р.н.
Понаморенко Даниил 2000 р.н.

4. Flagman Харьков
Білан Тімур 1982р.н. КМС (К) 0939509217
Білан Артур 1989р МСУ
Скарнович Іван 1987р

5. Импульс, КФРС, Киев
Владимир Воротняк, 1985г.р., МСУ 0930084045
Виталий Богуш, 1991
уточняется

6. " Crazy Fish Pro " , ФРСХО
Сізон Олег Іванович (МСУ), к, 1963, т. 050 302 7917
Лазаренко Роман Володимирович (МСУ), 1992
Пашко Віталій Віталійович (б/р), 2000
7
!!! УВАГА  !!! В ЗВ'ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ ТА СИТУАЦІЄЮ В КРАЇНІ ДАТИ МОЖУТЬ БУТИ ЗМІНЕНІ АБО ЧЕМПІОНАТ ВІДМІНЕНО !!! УВАГА !!!

Затверджую:                                                               
Президент ПОФРС                                                                 
___________ Аманов М.М.
___________ 2020 р.                                                         
                                                                                                       
Погоджено:
Начальник Управління
у справах сім'ї, молоді та спорту
Полтавської облдержадміністрації.
_____________
_____________ 2020 р.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛОВЛІ ХИЖОЇ РИБИ СПІНІНГОМ З БЕРЕГА , 22-26  КВІТНЯ  2020 РОКУ.

1.  ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ:
-   сприяння розвитку риболовного спорту в Україні, активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, клубах, ФСТ та відомствах;
-   визначення кращих спортсменів та підвищення їхньої майстерності;
-   пропаганда здорового способу життя та популяризація риболовного спорту;

УВАГА!
Заявки на участь у змаганнях  що проводить Полтавська обласна Федерація риболовного спорту (ПОФРС),  від спортсменів , які не перебували на церемонії нагородження, а також зареєстрованих учасників які не з'явилися на старт без вагомих причин, в подальшому прийматися не будуть. 

Загальну організацію змагань здійснює  Полтавська обласна Федерація риболовного спорту , за підтримки Управління  у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

2. СУДДІВСТВО ТА ЖУРІ:
2.1. Проведення змагань здійснює суддівська бригада, згідно з діючими правилами проведення Всеукраїнських змагань з лову хижої риби спінінгом з берега, і даного "Положення".
2.2.Суддівська колегія: бригада з 11-12 судій.
2.3. Судді зобов'язані:
- знати Правила проведення змагань з берегового спінінгу та всі їх особливості, у відношенні до конкретних Змагань;
- контролювати зону змагань, в якій вони працюють, на всій її протяжності, постійно переміщуватись по зоні та звертати увагу на всіх спортсменів, максимально оперативно виконувати їх вимоги щодо зважування риби та вирішення суперечок між спортсменами;
- точно та оперативно зважувати рибу, не допускати її травмування при зважуванні, контролювати її стан. Не приймати до зважування рибу без ознак життя, та вилучати з водойми рибу, яка не змогла плисти після зважування;
- фіксувати в протоколі вагу риби, кількість риб за кожним видом окремо (якщо зважуються декілька риб одночасно), контролювати правильність відпущення риби без її травмування;
- слідкувати за коректністю процесу риболовлі, не допускати закидів поза межами сектору, що зайнятий спортсменом, своєчасно (тобто, негайно) подавати команду «аут», якщо спортсмен закинув поза межами свого сектору, та забезпечити її беззаперечне виконання;
- фіксувати факти будь-яких порушень, не пов'язаних з риболовлею (покидання зони, паління та вживання алкоголю, суспільно небезпечна поведінка тощо) під час туру та в перервах в протоколі, вимагати негайного припинення порушень;
- забезпечити збереження протоколу з результатами зважування;
- голосно та чітко дублювати загальні команди (старт, фініш, команда на тимчасове припинення ловлі у разі форсмажорних обставин тощо). Контролювати час ловлі, для чого мати годинника, звіреного з годинником Головного Судді, по якому подаються загальні сигнали;
- бути неупередженим до будь-кого зі спортсменів, вимагати виконання Правил в рівній мірі від кожного, звертатись до спортсменів голосно, чітко та коректно;
- в перерві надавати спортсменам можливість ознайомитися з протоколом та (при бажанні) виконати фото- чи відео-фіксацію даних, що до нього внесені;
- зважувати всю рибу, що надано спортсменами у відведений для зважування час (окрім тієї, що не має ознак життя). Навіть сумнівна з точки зору заліку риба має бути зважена та занесена до протоколу з відповідною позначкою:
- заносити до протоколу всі зауваження та їхні причини, обставини, інші подробиці, що можуть бути корисними при розгляді інцидентів спірних питань;
- знати порядок дій при форсмажорних обставинах (небезпечний шторм, гроза тощо) та забезпечити їх безумовне виконання всіма учасниками Змагань;
- надати спортсмену (чи будь-якому учаснику змагань, що її потребує) допомогу в разі виникнення обставин, що загрожують його життю чи стану здоров'я;
- виконувати свої обов'язки в зоні змагань у відповідній формі одягу, тверезому та робочому фізичному стані. Не палити під час туру.
- за не належне виконання суддівських обов’язків, рішенням Головного судді змагань суддя може бути відсторонений .
2.4. Судді мають право:
- відмовити у зважуванні риби без ознак життя, риби незалікових видів, риби, що спіймана поза сектором після команди «аут», риби, що спіймана до сигналу «старт» чи після сигналу «фініш»; риби яка спіймана з порушенням діючих правил.
- оголошувати спортсменам про зауваження, попереджати можливі порушення, виходячи з конкретної обстановки в зоні змагань, вказувати спортсменам орієнтири для коректного закидання в межах сектору тощо.
2.5. Протести:
2.5.1. Протести, за винятком тих, що стосуються розподілу місць, повинні направлятися Головному судді в строк не пізніше однієї години після оприлюднення результатів відповідного туру. Протест може бути спочатку висловлений в усній формі, але потім відразу повинен бути поданий в письмовому вигляді.
2.5.2. Протести, що стосуються розподілу місць, повинні бути подані не пізніше однієї години після оголошення офіційних результатів. На протоколах змагань повинен бути вказаний час їх оприлюднення.
2.5.3. Кожен протест, поданий в письмовому вигляді, повинен в обов'язковому порядку супроводжуватися сплатою мита, розмір якої визначається організаторами змагань, але має становити не менш ніж 50 % від реєстраційного внеску за одного спортсмена. У разі, якщо протест не буде визнаний, як обґрунтований, мито вноситься в прибуток ПОФРС.
2.5.4. Після кожного туру головний суддя змагань звітує про суттєві порушення Правил та винесені спортсменам попередження. Розглядає всі факти порушень та приймає рішення про застосування відповідних санкцій (незалік риби, анулювання результатів туру, зняття зі змагань, дискваліфікація тощо). Спортсмен, щодо якого були застосовані санкції, повинен бути негайно про це проінформований.
2.5.5. Головний суддя має право застосувати санкції до спортсменів основного складу і запасних, а також до координаторів в разі їх неналежної поведінки, за вчинки, непередбачені правилами змагань.

3. ЗМАГАННЯ НЕ Є КОМЕРЦІЙНИМИ.

4. УЧАСНИКИ  ЗМАГАНЬ:
4.1. Змагання особисто-командні. Команда складається з трьох спортсменів основного складу, та одного запасного один з яких є капітаном. . У заявці на участь у Змаганнях повинні бути вказані всі спортсмени, включаючи запасного. Заміна в складі команди можлива лише на того запасного спортсмена, що вказаний в заявці. До команди також можуть входити координатори, які до заявочного листа не включаються.
4.2. До участі у змаганнях допускаються - громадяни України або особи, що не є громадянами України, але перебувають на її території на законних підставах, і яким на момент початку Змагань виповнилось 18 років, при умові відповідного фізичного стану та стану здоров’я.
4.3. Для участі в Змаганнях Команда має пройти процедуру реєстрації, згідно з Положенням. Право участі у турах та бути представленим в підсумкових таблицях результатів мають лише члени основного складу, який визначається Капітаном перед кожним з турів Змагань та доводиться до Організаторів змагань не менш як за годину до початку жеребкування порядку стартів на кожний тур.
4.4. Допускається участь у Змаганнях команди неповного складу або спортсмена у особистому заліку.
4.5. До участі у змаганні допускаються команди та спорстмени,  які сплатили організаційний внесок та заповнили бланк згоди учасника змагань. Організаційний внесок становить 600 гривень з особи, (1800грн. з команди)  і вноситься попередньо. 
Реєстрація проводиться тільки після 100% оплати на банківську картку.
4.6. Команди, які подали попередні заявки, повинні оплатити внески у семиденний термін з моменту подачі заявки.   
4.7. Внески приймаються на карту Приватбанку  5221-1911-0052-7125 Литецький Вадим Вікторович. Після здійснення операції оплати обов'язково попередити про сплату за тел. 097 915 82 58 / 050 304 35 93.
4.8. Кількість  команд учасників не обмежено.
4.9. Заявки на участь у змаганнях приймаються  до  19 квітня 2020р.
4.9.1. У заявці має бути така інформація:
- назва команди;
- ПІБ спортсменів;
- наявність спортивних розрядів
- рік народження(до участі у змаганнях допускаються особи яким виповнилось 16 років, до 16 років в присутності батьків);
-контактні номери тел.(капітан).
4.9.2. Заявки приймаються  на офіційному сайті ПОФРС у гілці: http://pofrs.com.ua/index.php?topic=937.0 або на сторінці фейсбук http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSfgt8i__y9MMVtzd12P-9V8ICI2QzEHXw7XXVuCZTmObOHA/viewform?vc=0&c=0&w=1
4.10. Після завершення реєстрації кожний зі спортсменів, включаючи запасного , отримують порядковий номер (у вигляді бейджу чи наспинного номера, що носиться поверх одягу). Цей номер є перепусткою до зони Змагань, його відсутність – підстава для недопущення спортсмена до офіційного тренування або до виступу в турі Змагань. За втрату номера під час туру спортсмен отримує попередження та відстороняється від ловлі на той час, протягом якого він не має номеру. Номер розміщується на одязі так щоб його мав змогу бачити суддя.
4.11. Будь-яка стороння допомога спортсмену під час ловлі заборонена, за виключенням медичної допомоги з дозволу судді та під його наглядом.
4.12. Координатор – особа, яка під час реєстрації команди була представлена капітаном команди. Після реєстрації координатор (або декілька) в обов’язковому порядку отримують особисті бейджі. Бейдж має містити таку інформацію: прізвище та ім’я, назва команди - спортсменів яких координує. Координатор має виключне право з дозволу судді заходити в сектор до спортсмена своєї команди. Координатору забороняється знаходитись в зоні змагань без бейджу, заходити в воду, голосно перемовлятись зі своїм спортсменом, або будь яким чином заважати іншим спортсменам, знаходитись в зоні змагань у нетверезому стані, палити під час туру, надавати допомогу спортсмену (окрім первинної медичної допомоги) під час туру, заходити у вільні сектори, передавати або приймати речі у спортсмена. Порушення які допустив координатор вважаються порушенням спортсмена у даній зоні змагань.
4.13. Під час змагань допускається заміна спортсмена. Капітан команди надає головному судді та секретарю змагань інформацію стосовно заміни але не пізніше ніж за годину до початку туру.
4.14. Зворотня заміна спортсмена дозволяється.
4.15. Учасники Змагань зобов’язані поважати одне одного, знати та виконувати Правила Змагань, виконувати їх регламент та вимоги суддів, дбайливо ставитись до спійманої риби та риби, що відпускається, спілкуватись між собою та з суддями ввічливо та коректно. В разі форсмажорних обставин (небезпечне погіршення погодних умов) учасники обовязково виконують всі вимоги суддів щодо припинення лову та особистої безпеки.
4.16. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки,  спричинені порушенням правил безпечного поводження на водоймі, правил техніки безпеки, спортивного режиму, та норм поведінки в громадських місцях.

5. САНКЦІЇ, що застосовуються до спортсменів
5.1. За порушення Правил Змагань до спортсменів застосовуються наступні санкції: попередження, незарахування риби, анулювання результатів туру, дискваліфікація. Всі санкції є персональними, застосування санкцій до команди не передбачене.
5.1.1. Риба не зараховується при порушенні наступних пунктів Правил: 8.1.3 (навмисне багріння), 8.2.1 (дві приманки в воді та опускання приманки вертикально), 8.3.1 (контакт з рибою неналежного предмета), 8.3.2 (неналежне використання зевника та екстрактора), 8.4.1. (риба, що спіймана у неналежний час), 8.4.2 (порушення правил використання підсаки), 8.4.3 (падіння риби на ґрунт),8.4.9.(закидання або виважування не за допомогою спінінга) 8.5.9 (риба, що спіймана після команди «аут»), 8.5.10 (виважування з порушенням межі сектору чи захід до води під час виважування в секторі, де це заборонене)
5.1.2. Попередження виноситься при анулюванні результатів туру та за порушення наступних пунктів Правил: 4.12 (порушення, що скоєні координатором) 8.1.2 (про негайне відпускання незалікової риби), 8.1.3 (навмисне багріння), 4.10 (втрата номеру), 4.11 (стороння допомога), 8.2.1 (дві приманки у воді), 8.4.1 (недозволений час риболовлі в зоні), 8.4.6 (неналежне відпускання риби), 8.5.4 (порушення порядку розходу), 8.5.5 (покидання сектору до сигналу «старт»), 8.5.7 (порушення порядку зайняття сектору), 8.5.8 (перехід по полосі секторів), 8.5.9 (сперечання з суддею після команди «аут»), 8.6.3 (порушення терміну дозволеного тренування) 8.4.8 (захід до води до сигналу «старт»),
5.1.3. Анулювання результатів туру спортсмена застосовується за порушення наступних пунктів Правил: 8.2.4 (вудлище недозволеної довжини), 8.2.5 (порушення правил оснащення приманки гачками), 8.2.6 та 8.2.7 (неналежне використання поводків), 8.4.7 (переміщення з рибою).
5.1.4. Дискваліфікація (зняття зі змагань) спортсмена застосовується за порушення наступних пунктів Правил: 8.2.2 (натуральна приманка), 8.2.3 (підгодовування), 8.3.1 та 8.3.3 (використання неналежного знаряддя, що травмує рибу).
5.2. Спортсмен, який отримав попередження, має його за собою протягом поточних Змагань. У разі отримання двох аналогічних попереджень, чи трьох попереджень, винесених за різні порушення, спортсмен підлягає дискваліфікації.
5.3. При дискваліфікації спортсмена йому присвоюється число балів, що відповідає сумі нульових результатів трьох турів.

6. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
6.1. Місце і час проведення: 24-26 квітня 2020 року. берег річки Псьол, район с. Остапьє, Великобагачаньского району, Полтавської області
(координати Google maps:  49.56079614   33.75544456)

6.2. Місце проведення змагань має бути розбите на три зони, що відокремлені одна від одної буферними ділянками не менш ніж 10 м завширшки. Кожна зона повинна мати довжину берегової лінії, що дозволяє розбити достатню кількість секторів довжиною не менш ніж 8 м для розміщення всіх учасників. Мінімальна кількість секторів в зоні має бути не менш, ніж удвічі більша за кількість команд-учасниць Змагань. В кожному секторі має бути як мінімум один вільний (розчищений заздалегідь) підхід до води. Якщо в зоні є сектори, де (як виключення) дозволений захід у воду, вони повинні мати відповідне маркування, спосіб якого доведено до всіх учасників на передстартовому шикуванні.
6.2. Розбивка зон та секторів здійснюється за допомогою добре помітної суцільної стрічки та прапорців, що мають наскрізне нумерування в наростаючому порядку від початку зони до її кінця.
6.2.1. Зона секторів безпосередньо примикає до води, її межею є стрічка, що має бути надійно закріплена паралельно (по можливості) урізу води на відстані не менше ніж п’ять метрів від нього. Прапорці з нумерацією, що визначають межі секторів, встановлюються вдовж цієї стрічки та урізом води. Сектори в яких дозволено захід у воду помічаються стрічкою синього кольору. Сектори в яких не дозволено захід до води позначаються стрічкою червоного кольору.
6.2.2. Переміщення по зоні змагань, спортсмен виконує виключно за розміткою.

7. ЦЕРЕМОНІЇ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
7.1. Церемонія відкриття Змагань проводиться напередодні першого туру змагань після завершення реєстрації. Обов’язково включає виконання національного гімну України з підняттям національного Прапору.
7.2. Церемонія закриття змагань проводиться після їх завершення та підрахування остаточних результатів, не пізніше ніж через 4 години після завершення останнього туру. Включає оголошення результатів та нагородження переможців.
7.3. Три перші команди і спортсмени, які посіли перші три місця в особистому заліку, нагороджуються золотими, срібними та бронзовими медалями. Команда, що посіла перше місце в командному заліку, нагороджується кубком. Спортсмен, що посів перше місце в особистому заліку, також нагороджується відповідним кубком. Організаторами можуть бути встановлені інші номінації для нагородження, додаткові кубки за призові місця (окрім перших), цінні призи від спонсорів.

8. ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
8.1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
8.1.1. Тривалість змагань: три дні .Змагання проводяться у три тури (по 3 години кожен), кожен з яких розділений на три міні-тури тривалістю 60 хвилин, з перервами не менш, ніж 20 хвилин між фінішом та стартом . (Перший день- відкриття змагань, тренування. Другий день - проведення першого та другого турів. Третій день – третій тур, підведення підсумків та церемонія нагородження переможців).
8.1.2. До заліку приймаються щука, окунь, судак, сом, головень, жерех, білизна, язь, вугор. Риби незалікових видів мають бути негайно відпущені у водойму з прийняттям всіх можливих заходів щодо мінімізації їх травмування.
8.1.3. Навмисне багріння риби заборонене.
8.2. ДОЗВОЛЕНІ СНАСТІ ТА ПРИМАНКИ
8.2.1. Дозволяється використовувати спінінгову снасть, що складається з вудлища, котушки, та штучної приманки з гачками. Спортсмен може мати при собі будь-яку кількість снастей дозволеного зразку, але ловити може тільки однією. До ловлі прирівнюється будь-який стан снасті, при якому приманка знаходиться у воді. Спортсмен обов’язково повинен виконати закид. Забороняється опускати приманку у воду вертикально.
8.2.2. Використання будь-яких натуральних приманок заборонене.
8.2.3. Підгодовування риби (закидання до води будь-яких натуральних або штучних компонентів, не оснащених гачком та не приєднаних до снасті, у вільному стані або з будь-яких технічних знарядь) заборонене.
8.2.4. Довжина вудлища не може перевищувати 3м.
8.2.5. Приманка може бути оснащена не більше ніж трьома одинарними, подвійними або потрійними гачками. Допускається використання тільки однієї приманки. Забороняється застосування додаткових гачків, що не мають безпосереднього контакту з приманкою.
8.2.6. Кількість деталей приманки не обмежується, але всі деталі повинні бути з'єднані між собою жорстко або шарнірно. Допускається використання повідків для кріплення приманки до волосіні або шнуру. Не допускається використання повідків для з'єднання різних деталей приманки, якщо такий повідок не знаходиться всередині приманки або не знаходиться впритул до корпусу приманки (наприклад: поводок-арматура може бути в тілі воблера, м'яка приманка може бути оснащена додатковим трійником, на повідку, який кріпиться до груза і прилягає до приманки).
8.2.7. Забороняється застосування будь-яких деталей снасті на окремих повідках.
8.3. ДОЗВОЛЕНЕ ДОПОМІЖНЕ ЗНАРЯДДЯ
8.3.1. Спортсмен в процесі змагань може використовувати будь-яке допоміжне знаряддя. Але в контакт з рибою може входити лише підсака, садок, зевник та екстрактор. Контакт з рибою будь-якого предмета, що не входить до цього списку, заборонений.
8.3.2. Підсака використовується для вилучення риби з води, може також використовуватися для зберігання риби до її зважування, та для відпускання риби. Садок використовується для зберігання риби до її зважування. Дозволяється використання м’яких садків з неметалевих матеріалів. Зевник та екстрактор використовуються лише для звільнення впійманної риби від гачків, будь-яке інше використання цих інструментів у контакті з рибою заборонене.
8.3.3. Використання багрів, ліпгріпів, металевих садків, куканів заборонене. Використання замкнутих ємностей для зберігання риби (будь-якої тари незалежно від матеріалу, кольору, розміру) заборонено.
8.3.4. Використання засобів зв’язку під час туру – не забороняється. В перервах між стартами використовувати засоби зв’язку не забороняється.
8.4. ЛОВЛЯ РИБИ, ВИЛУЧЕННЯ ЇЇ З ВОДИ, ЗВАЖУВАННЯ ТА ВІДПУСКАННЯ
8.4.1. Закидання приманки дозволяється виключно в період між стартовим та фінішним сигналами. Приманка, що закинута до води після фінішного сигналу, має бути негайно вилучена з води. Риба, що не вилучена з води або не знаходиться в садку чи підсаці під час фінішного сигналу, не зараховується.
8.4.2. Риба, що спіймана спортсменом, має бути вилучена з води виключно підсакою. До підсаки риба має бути заведена по воді. Перекидування риби до підсаки у повітрі заборонене. Підсака, в яку приймається риба, має знаходитись у воді хоча б частиною обручу. Волочити рибу по ґрунту у підсаці заборонено. Для переміщення риби до садку допускається взяття її з підсаки рукою.
8.4.3. Падіння риби на ґрунт у будь-який момент між клюванням та поміщенням до садку не допускається, така риба не зараховується та має бути негайно відпущена.
8.4.4.Спортсмен має поводитись з рибою якомога обережніше.
8.4.5. Спортсмен, що впіймав рибу, має право помістити її до садку та продовжити ловлю, або зважити її, відпустити, та продовжити ловлю в секторі, або зважити, відпустити рибу, що впіймано та змінити сектор ловлі. Для зважування риби спортсмен має підізвати суддю, по його команді покласти рибу на ваги та прийняти її з вагів після закінчення зважування, після чого негайно відпустити. Впевнившись, що в протокол суддею вірно занесене прізвище спортсмена (в окремих випадках ще й ініціали), його стартовий номер, вид риби, кількість риб (якщо зважуються декілька риб за один раз) та її вага, спортсмен ставить свій підпис у відповідній графі, завіряючи достовірність даних. У разі наявності підпису спортсмена будь-які претензії по цим даним згодом не приймаються.
8.4.6. Відпускання риби має бути проведене безпосередньо спортсменом (під наглядом судді) з підсаки шляхом занурення її у воду, Кидати рибу у воду по повітрю заборонено, відпускати рибу шляхом кидання чи викладення її на ґрунт заборонено.
8.4.7. Переміщення спортсмена по зоні протягом туру з рибою заборонено. Після фінішного сигналу спортсмен, що хоче зважити впійману рибу, має негайно сповістити про це суддю та чекати на нього, не залишаючи свій сектор. Як виключення, допускається переміщення з рибою для її зважування після сигналу «фініш», згідно з персональним дозволом судді та під його контролем.
8.4.8. Захід до води спортсменом до сигналу «старт» заборонено.
8.4.9. Спортсмен виконує закид та виважує рибу виключно за допомогою спінінга с котушкою. Закидати приманку у воду руками, витягувати рибу за шнур або волосінь руками заборонено – така риба не зараховується.
8.5. ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕГЛАМЕНТ РИБОЛОВЛІ
8.5.1. Жеребкування порядку виступів у зонах проводиться на реєстрації. Кожен спортсмен протягом Змагань має один раз виступити у кожній з трьох зон змагань. Порядок виступу спортсмена у зонах, що визначено цим жеребкуванням, є остаточним та зміні не підлягає.
8.5.2. Жеребкування порядку стартів спортсмена у міні-турах протягом одного туру проводиться на шикуванні перед кожним туром, не менше ніж за годину до визначеного часу зборів в своїй зоні перед початком початку розходу по секторах. Жеребкування порядку стартів має бути підготовлене Організатором таким чином, щоб сума порядкових номерів стартів була рівною у всіх учасників у зоні Змагань (допускається розбіжність не більш, ніж на одиницю).
8.5.3. За 20 хвилин до стартового сигналу старший суддя зони проводить перекличку, щоб переконатись у наявності всіх учасників, що мають змагатись в зоні протягом туру. Після завершення переклички (але не пізніше, ніж за 10 хвилин до стартового сигналу) починається розхід учасників по зоні. Розхід здійснюється виключно за командою старшого судді зони, він називає прізвище спортсмена та дає йому дозвіл рухатися до обраного сектору. Час між стартами учасників не менш ніж 10 секунд.
8.5.4. При розході учасник має рухатись до обраного сектору в межах полоси для розходу спортсменів, не зупиняючись. Обгін спортсмена, що рухається попереду, заборонено. ( якщо він не зайняв сектор чи не зупинився з будь-якої іншої причини). Зайняттям сектору вважається перетин знаку, що визначає межу кордону сектору. Захід спортсмена до сектору, що зайнятий іншим спортсменом, забороняється у будь-який момент протягом всього туру.
8.5.5. Спортсмен, що зайняв сектор, має залишатися в ньому до стартового сигналу.
8.5.6. Спортсмен, що запізнився на розхід, стартує останнім. Якщо він не встиг зайняти сектор до стартового сигналу, має право почати ловлю у будь-якому вільному секторі своєї зони, але час фінішу для нього не змінюється.
8.5.7. Сектор, який звільнився, може бути зайнятий іншим спортсменом. При цьому переважне право зайняти сектор, що звільнився, має учасник, що займав сусідній сектор з більшим номером. Якщо цей спортсмен не має бажання змінювати місце ловлі, сектор може зайняти спортсмен з сусіднього сектору, номер якого менший. Спортсмен, що вільно рухається по зоні, може зайняти вільний сектор, якщо його не намагається зайняти хтось з спортсменів, що мають на це переважне право.
8.5.8. Переміщення спортсменів між секторами дозволяється виключно за лінією. Переміщення з сектора в сектор по полосі секторів заборонене.
8.5.9. Спортсмен має право закидати приманку в межах свого сектору. Сигналом про порушення цієї межі є команда «аут», що подається суддею. Почувши цю команду, та переконавшись, що її подано саме йому, спортсмен має негайно вилучити приманку з води, не намагаючись впіймати при цьому рибу. В разі ігнорування команди «аут» або сперечання по цьому приводу з суддею спортсмен отримує попередження.
8.5.10. У процесі виважування риби спортсмену забороняється перетинати межу сектору, що він займає, будь-якою з частин тіла чи допоміжного спорядження. Риба має бути вилучена з води у межах цього сектору. При цьому забороняється заходити до води (якщо даний сектор не належить до тих, де захід до води дозволений, та не має відповідного маркування).
8.5.11. Вихід за межу зони без дозволу судді під час Змагань спортсменам не дозволяється. Захід до зони Змагань будь-кому, окрім спортсменів, що виступають в цій зоні під час даного туру, координаторів та суддів, не дозволяється (у окремих випадках може бути дозволений для офіційно акредитованих співробітників преси).
8.6. ТРЕНУВАННЯ
8.6.1. Офіційне тренування проводиться в зонах Змагань напередодні старту першого туру у вигляді вільної риболовлі, що дозволена всім спортсменам основного складу команди та запасному спортсмену . Тривалість тренування – три години. Перепусткою на тренування є номер, одержаний спортсменом при реєстрації.
8.6.2. Протягом всього часу тренування діють всі правила та обмеження, що застосовані для основного часу змагань, щодо дозволених снастей, допоміжного знаряддя, приманок, поводження з рибою тощо. Вся риба, що впіймана протягом тренування, негайно відпускається з використанням всіх правил, обов’язкових до виконання у основний час Змагань.
8.6.3. Для всіх зареєстрованих спортсменів ловлю риби в зонах Змагань до початку офіційного тренування та після його завершення заборонено. Ця заборона починає діяти за 10 діб до початку Змагань (конкретну дату вказує Організатор у Положення про Змагання) та припиняє дію у момент старту Змагань. В перервах між турами та міні-турами ловлю риби та захід до води у зонах Змагань заборонено.
8.6.4. Контроль за виконанням п.8.6.3. покладається на Організатора. Він має визначити чіткі орієнтири зон змагань (якщо точний орієнтир межі зони вказати неможливо, за нього приймається найближчий безумовний орієнтир у вигляді мосту чи іншої гідротехнічної споруди, межі лісосмуги чи населеного пункту тощо), та забезпечити фіксацію порушників заборони. За поданням Організаторів Головний Суддя Змагань застосовує відповідні санкції до порушників. З метою протидії порушенням заборони тренування з боку Організаторів, може бути застосований незалежний вибірковий контроль.
8.6.5 Тренування на водоймах дозволені до 15 квітня 2020 року.
8.7. ПІДРАХУНОК РЕЗУЛЬТАТІВ
8.7.1. Результат команди є сумою місць, набраних її учасниками в кожному з турів. Спортсмен, що впіймав у турі найбільшу (за сумарною вагою) кількість риби, отримує перше місце, наступний за ним отримує друге, і так до останнього місця. Спортсмен, що не впіймав риби в турі, отримує суму місце, що дорівнює кількості учасників в зоні, плюс один. В разі рівності суми місць, набраних командами за підсумком трьох турів, перевага віддається команді, що має більшу сумарну вагу впійманої риби. Якщо цей показник теж рівний, перевага віддається команді, що набрала меншу суму місць у останньому турі, при рівності й цього показника перевага віддається команді, яка має більшу сумарну вагу риби, що впіймано у останньому турі.
8.7.2. Місце спортсмена в турі визначається згідно з вагою впійманої їм риби, що занесено до протоколу та завірено його підписом. Спортсменам, які мають однакову вагу улову, зараховується місце, що дорівнює середньому арифметичному від суми місць, які вони повинні були б поділити (воно може бути дрібним). Приклад 1: два спортсмени, що претендують на 4-е місце, отримують (4 + 5): 2 = 4,5 місце кожен. Приклад 2: три спортсмени, що претендують на шосте місце, отримують (6 + 7 + 8): 3 = 7 місце кожний).
8.7.3. Особистий результат спортсмена визначається сумою місць, зайнятих ним за три тури змагань. Якщо декілька спортсменів мають однакову суму місць, перевага надається тому, хто має більшу сумарну вагу улову. У разі рівності цього показника, перевага віддається з урахуванням результатів останнього туру, аналогічно п. 8.1.
8.7.4. Проміжні результати (результати кожного окремого туру) мають бути оприлюднені у термін не більш, ніж дві години після завершення туру, з метою перевірки підсумків учасниками. Учасник, що не згоден з оприлюдненим підсумком, має право в усній формі (без оформлення протесту) вимагати перерахування результату по оригіналам протоколів відповідного туру та зони. При перерахуванні він має право бути присутнім особисто, або довірити присутність капітану команди . Після перевірки та можливого коригування оприлюднюється остаточний результат туру.
8.7.5. Підведення підсумків здійснюється Організатором.
8.8. ФОРСМАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
8.8.1. Непередбачувана заздалегідь, небезпечна зміна погодних умов може бути причиною зміни регламенту Змагань. Якщо така зміна настає до стартового сигналу, час його подання може бути перенесено. Це рішення має бути доведене до учасників Головним Суддею на передстартовому шикуванні, або безпосередньо в зонах, їхніми старшими суддями.
8.8.2. У разі небезпечної зміни погодних умов вже під час туру, Головний Суддя приймає рішення про його негайне припинення. Подається сигнал «Фініш», він дублюється та роз'яснюється всім учасниками лінійними суддями. При цьому вся риба, що була впіймана учасниками станом на цей момент, має бути зважена, належним чином занесена до протоколу та відпущена. Подальші дії учасників (чекання продовження туру або його остаточне припинення з евакуацією учасників) регламентуються Головним Суддею та старшими суддями в зонах, їхні вказівки щодо порядку дій мають бути виконані всіма присутніми швидко та беззаперечно.
8.8.3. В разі неможливості продовження туру, його підсумки визначаються у відповідності з по точними даними протоколів, якщо тривалість риболовлі перевищила половину того часу, що мав продовжуватись 60хвл. . Якщо тривалість риболовлі в туру, що був перерваний, виявилась меншою за половину належної, він визнається таким, що не відбувся, всі результати анулюються.
8.8.4. В разі остаточної відміни одного з турів чи анулювання його результатів, підсумки Змагання можуть бути підведені по підсумкам двох турів, що відбулися.
 
9. Тайминг змагань:
24.04.2020р.
12.00 - 15.00  Заїзд,  реєстрація, жеребкування зон на 3 тури та розміщення учасників.
15.00 - 18.00 Офіційне тренування
Після 18:00 відпочинок

25.04.2020р.
06:30 – 07:00 – урочисте відкриття, представлення учасників та суддів змагань;
07:00 – 07:30 – жеребкування черговості стартів на перший тур (персонально кожен учасник);
07:50 – вхід в зони змагання (старт з центрів зон);
08:00 – перший старт першого туру;
09:00 – фініш першого старту першого туру;
09:10 –  збір спортсменів в центрах зон;
09:20 – другий старт першого туру;
10:20 – фініш другого старту першого туру;
10:30 – збір спортсменів в центрах зон;
10:40 – третій старт першого туру;
11:40 – фініш першого туру;

14:40 – 14:00 – перерва, підрахунок та оголошення результатів першого туру;
14:00 – жеребкування черговості стартів на другий тур (персонально кожен учасник);
14:50 – вхід в зони змагання (старт з центрів зон);
15:00 – перший старт другого туру;
16:00 – фініш першого старту другого туру;
16:10 – збір спортсменів в центрах зон;
16:20 – другий старт другого туру;
17:20 – фініш другого старту другого туру;
17:30 – збір спортсменів в центрах зон;
17:40 – третій старт другого туру;
18:40 – фініш другого туру;
18:40 – підрахунок та оголошення результатів другого туру, відпочинок.

26.04.2020 р.
06:00 – жеребкування черговості стартів на третій тур (персонально кожен учасник);
06:50 – вхід в зони змагання (старт з центрів зон);
07:00 – перший старт третього туру;
08:00 – фініш першого старту третього туру;
08:10 –  збір спортсменів в центрах зон;
08:20 – другий старт третього туру;
09:20 – фініш другого старту третього туру;
09:30 – збір спортсменів в центрах зон;
09:40 – третій старт третього туру;
10:40 - фініш третього туру;
10:40 -13:00 відпочинок підбиття підсумків, оголошення результатів третього туру;
13:00 –  оголошення результатів, нагородження, закриття.

Важливо !
Команди які підтвердили свою участь у змаганнях, повинні надати головному судді заповнені бланки згоди учасника змагань. Данна  згода  насамперед захищає права та інтереси організаторів змагань будь якого рівня, зводить до мінімуму ризик виникнення неприємних ситуацій, змушує учасників  більш відповідально  відноситись до своїх дій та вчинків під час спортивних змагань.
Дякуємо за розуміння.  Форма бланку додається:

Важливо !
Працюємо над питанням вивезення сміття після змагань. Прохання під час перебування на водоймі залишати за собою чистоту!


Довідки за тел: 097 915 82 58 / 050 304 35 93 Литецький Вадим Вікторович. Керівник спінінгового напрямку.Питання по харчуванню та проживанню уточняються

Телеграм-канал http://t.me/chpo2020. Підключайтесь до каналу щоб бути в курсі останніх новин події.

8
Попередня реєстрація:

1.«Джиг» Кривий Ріг/Запоріжжя/Дніпро
Фільєв Іван Сергійович КМС ДОФРС. (кап) 2002р 0976553417
Цибульський Максим Віталійович б/р ЗОФРС 1996р
Матвієць Олександр Борисович б/р ДОФРС

2.“Friends FishUp” КОФРС (Київська обл)
Корінчевський Дмитро Станіславович1987 КМС КОФРС капітан +380 (98) 179 77 89
Панасенко Євгеній Анатолійович 1983 КМС КОФРС
Дегтяренко Олександр Вікторович 1987 3 розряд КОФРС

3."Crazy Fish SEVER"
Карнаухов Андрій Володимирович, 1991р. 1р.ЛОФРС кап. 0678515360.
Горохов Антон Сергійович, 1986р. 1р. ЛОФРС
Мараховський Антон Валерійович, 1985р. б/р. ЛОФРС

4."FISH-FISH" ПОФРС, г. Дніпро
Дишук Iван Олександрович, 1988, (к), O5О 5834O78, МСУ
Бунчук Микита Олександрович, 1986, МСУ
Азаров Вiталiй Олексiйович, 1999, б/р

5."MIX" ДонАрс
Овчаренко Віталій
Лєнко Олександр
Пономаренко Дмитро 1987

6."Jagd Team" м.Вовчанськ
Чепіженко Дмитро Миколайович  1977р.н. (к) б/р 0677581439
Данилов В"ячеслав  Вікторович 1981р.н. б/р
Артемов Ігор. б/р

7."Hi-ketch"
Ткаченко Сергій Юрійович, 1988р, б/р, Харків
Сапєлкін Олександр, 1986р, б/р, Харків
уточнюється

8."Crazy Fish Nautilus" ПОФРС, м. Полтава
Книш Сергій, 1975, к. 0бб 119 24 21
Горпинченко Станіслав, 1987, б/р
Баринов Костянтин, 1981, б/р

9."River Team" ФРССО (Сумська обл.)
Передерій Володимир Володимирович 1989 р. (Капітан) 0993603855 б/р.
Манжаров Володимир Олександрович 1996 р. б/р.
Гергель Євгеній Олександрович 1987р. б/р.

10."Crazy Fish Pro", ФРСХО
Роман Лазаренко (МСУ), 1992
Віталій Пашко (б\р), 2000
Олег Сізон (МСУ), к, 1963, О50 3О27917

11."Elling" ДонАРС Маріуполь
Головакін Сергій б/р тел. 067 624 35 25
Чуприна Андрій б/р
Гущін Сергій б/р

12.«ZANDER» ДонАРС
Показанець Микола Олександрович 1987р.н. б/р (кап)
Телевний Дмитро Дмитрович 1988р.н. б/р
Гомон Дмитро Віталійович 1995р.н б/р

13."CrazyFish Don Bass" ДонАрс
Яланський Артем б/р 1986 к 0957545156
Константінов Степан б/р 1989
Чередніченко Станіслав б/р 1987

14."Fantom" ПОФРС
Мироненко Юрій 1987г.
Грома Андрій 1985г.
уточнюється

15.«Fishing ROI» (Харків) ФРСХО
Гуркін Антон 1993р. (капитан) 0685913667 б/р
Дядечко Олег 1984р. б/р
Вишников Іван1983р. КМС

16."Гострі гачки" пгт.Печеніги ФРСХО
Пащенко Дмитро 1991  1 розряд ФРСХО
Шамай Олександр 1989 б/р
Дорофєєв Дмитро 1990  б/р ФРСХО

17."П", Дніпро,
Жиділін Андрій Сергійович, 1982 р.н., капітан, кмс, ДОФРС, 0983327444
Лясов Данило Евгенійович, 1999 р.н., кмс, ДОФРС
Пономаренко Данііл Володимирович, 2000 р.н., кмс

18.Uafishingclub-KramatorsK
Бойко Ярослав Борисович 10.12.1981 3р. ДонАрс
Лупаненко Олег 02.10.69 б/р. ДонАрс
Крупченко Виктор 17.05.2006 б/р FCUUC

19."МММ" ФРСХО
Мирошніченко Інна 1р.
Мельников Юрій б/р
Мітюріч Роман б/р

20."FishingStock Team" ФРСХО
Грибачов Андрій 1976р б/р
Панєжда Олександр МСУ 1988р
Лисиця Олексій 1982р МСМК

21."Бубновый окунь"
Безверхий Кирило 1987 (КМС)
Ковіка Юрій 1867 (КМС)
Чадаєв Сергій 1987 б/р

22.Бронь ФРСХО

23."Хижак", ЛОФРС
Близнюк Данило Тимофійович, 1990, (б/р), к. 0990129910.
Куслівий Євген Віталійович, 1986, (б/р)
Уточнюється

24."FORTUNA" КОФРС (Кіровоградська обл.) та НОФРС (Миколаївська обл.)
Луговський Сергій Олександрович 1984р.н. м.Кропивницький КОФРС 2р. 0667086324
Веретик Артем Володимирович 1982р.н. м.Южноукраїнськ НОФРС б/р.
Зімарьов Сергій Олександрович 1984 р. н., м.Кропивницький КОФРС 3р. 0506163508

25."DEAF pike hunters"
Роленко Богдан к 1998
Роленко Денис 1975
Підлісний Олександр 1995

26."ДЕАФ фішинг Харків"
Киданов Сергій к 1972
Сиренко Роман 1980
Конега Сергій 1979

27."D.Team" ДОФРС
Сілін Вадим 1985 р.н. б\р (к) 0636292693
Гордієнко Віталій 1976 р.н. КМС
Суглобов Артем 1983 р.н. б\р

28."Ковчег" Харків
Пундев Микола б/р.,
Дугін Василь б/р 0504012157
Риков Станіслав б/р

29."Супротивник" ДонАРС
Ірюпін Віталій Володимирович 1974 р.н. б/р 0506006175 Тарасов Віталій Валерійович 1969 р.н.
уточнюється

Особистий залік:
1.Івашура Віталій Олексійович 07.11.1981 ФРСОО 0679813112
2.Лiсаченко Вiталий Григорович 1982 р.н б/р м.Харкiв 0978866701
3.Тоюнда Андрій б/р
4.Дріф Абденур 1992 м.Харків 0664633378
5.Сльотов Сергій Ілліч
6.Портян Артем 1979
7.Бєлих Андрій Олександрович 1982 р.
Реєстрація закрита!
9
Положення про проведення відкритого Чемпіоната м.Харкова з лову хижої  риби  спінінгом з берега  2020р.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ
1.1 Змагання проводяться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- виявлення переможців та призерів змагань
- покращення спортивної майстерності та техніки володіння спортивною снастю
- пропаганди активного відпочинку, здорового способу життя та бережного ставлення до природи.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Організацію змагань виконує Федерація Риболовного Спорту Харківської області (ФРСХО), за підртимки Харківської міської ради та управління з питань фізичної культури та спорту.
Безпосередньо проведення змагань виконує суддівська бригада, згідно правил спортивного риболовства та даного положення. Змагання проводяться за Правилами ФРСУ
Головний суддя чемпіонату: суддя Національної категорії Сиротенко Сергій Борисович.


3. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
3.1 Змагання з лову хижої риби спінінгом з берега проводиться 04-05.04.2020р.
Місце проведення: ставок «Тернова»  с.Вільшани  Харківської області.

4.РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ:

04 квітня 2019р.
06:00 – 06:45 – Реєстрація.
06:45 – 07:00 – Шикування. Урочисте відкриття змагань.
07:00 – 07:30 – Жеребкування стартів першого туру;
07:40 – Збір спортсменів в центрі зони, перекличка;
07.50 – Розход спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням.
08.00 – старт першого туру
08:00 – 09:00 перша година лову
09:00 - 09:10 перерва
09:10- Розход спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням.
09:20 - 10:20 друга година лову
10:20 - 10:30 перерва
10:30- Розхід спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням
10:40 - 10:40 третя година лову
11:40 – фініш першого туру;
12:00 -- Обід.

14.30 -  Жеребкування стартів другого туру
15:10 – Збір спортсменів в центрі зони, перекличка;
15:20 – Розхід спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням.
15:30   старт другого туру
15:30 - 16:30 перша година лову
16:30 - 16:40  перерва
16:40- Розхід спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням.
16:50 - 17:50 друга година лову
17:50 - 18:00 перерва
18:00-Розхід спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням.
18:10 - 19:10  третя година лову
19:10 – фініш другого туру
19:30 -- Вечеря

05 квітня 2019р.

07:00 – 07:30 – Жеребкування стартів третього туру;
07:40 – Збір спортсменів в центрі зони, перекличка;
07.50 – Розхід спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням.
08.00 – старт третього туру
08:00 – 09:00 перша година лову
09:00 - 09:10 перерва
09:10- Розхід спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням.
09:20 - 10:20 друга година лову
10:20 - 10:30 перерва
10:30- Розхід спортсменів по секторам згідно з жеребкуванням
10:40 - 11:40 третя година лову
11:40 – фініш
12:00 -- Обід
14:00 – Шикування. Нагородження переможців. Урочисте закриття змагань.

5. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ
5.1. Змагання проводяться в особистому та командному заліках.
5.2. До участі у змаганні допускаються команди обласних Федерацій риболовного спорту, а також інших організацій чи самостійно організованих осіб,  які сплатили організаційний внесок та заповнили бланк згоди учасника змагань.  Учасникам присвоюється реєстраційний номер, який буде перепусткою на змагання та атрибутом для встановлення особи спортсмена.
5.3.Склад команди 3 людини
5.4. Кількість команд-учасниць змагань обмежена 25 командами.

6. ЗАЯВКИ та ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК.
Заявки на участь у змаганні від команд приймаються на сайті ФРСХО в розділі «Офіційні змагання, що проводить ФРСХО», підрозділі «Береговий спінінг», гілці «Відкритий Чемпіонат Харкова з лову хижої риби спінінгом з берега 2020" та в коментарях до цієї публікаціі. У заявці має бути зазначена, державною мовою, наступна інформація:

6.1. Для команд:
- Назва команди, місто проживання або приналежність до федерації;
- П.І.Б. Спортсменів (повністю) (необхідно вказати капітана команди);
- Рік народження спортсменів; (до участі у змаганнях допускаються особи яким виповнилось 16 років, до 16 років в присутності батьків);
- Спортивний розряд. Без розряду - вказувати б/р
- У разі наявності запасного спортсмена (не більше одного на команду) це повинно бути також зазначено;
- Контактний телефон капітана команди;

6.2. Для спортсменів без команди:
- П.І.Б. Спортсмена (повністю);
- Рік народження спортсмена;
- Спортивний розряд. Без розряду - вказувати б/р
- Місто проживання або приналежність до федерації
- Контактний телефон
6.3. Зі згоди спортсменів, що виступають лише в особистому заліку, з них можуть бути сформовані команди для спрощення підрахунку результатів.
6.4. Організаційний внесок становить 800 гривень з особи, (2400грн. з команди)  і вноситься попередньо. Кошти, внесені в якості організаційного внеску, використовуються для організації змагання.
Реєстрація проводиться тільки після 100% оплати на банківську картку.
 Команди, які подали попередні заявки, повинні оплатити внески у семиденний термін з моменту подачі заявки.   
Внески приймаються на карту Приватбанку 

7. Дозволені СНАСТІ та ПРИМАНКИ
Ловля дозволена лише спінінговою снастю загальноприйнятого зразка, що складається зі спинінгового вудлища з катушкою. Довжина вудилища не повинна перевищувати 3.00 м. Кількість вудилищ з якими спортсмен входить в зону - необмежена, але ловити можна лише однією снастю, що знаходиться у спортсмена в руках. Снасті, що не використовуються, повинні знаходитись у зайнятому спортсменом секторі і їх приманки не можуть знаходитися у воді. Дозволені лише штучні приманки: по одній на кожній снасті. Кількість деталей приманки не обмежується, але всі деталі повинні бути з'єднані між собою жорстко або шарнірно. Допускається використання повідків для кріплення приманки до жилки або шнуру. Не допускається використання повідків для з'єднання різних деталей приманки. Забороняється застосування вантажків, стабілізаторів і поплавців на окремих повідках (окремо від приманки). Приманка може бути оснащена не більше ніж трьома одинарними, подвійними або потрійними гачками з борідкою або без неї. Умисне багріння риби заборонене. Ловля риби підсаком, садком, руками або будь-якими іншими снастями і способами, відмінними від спінінгових, заборонена.

8. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ
8.1. Змагання проводяться в три тури по три етапи кожен. Тривалість кожного етапу становить 1 годину. Перерви між етапами складають 20 хвилин. У кожному турі 3 старти.
Учасники стартують з центру зони. Порядок стартів в турах визначається жеребкуванням. Спортсмени змагаються в трьох зонах: А, В і С, котрі будуть відповідно розмічені. Зони розбиваються на сектори. Після сигналу "Старт", спортсмени стартують почергово, займаючи будь-який вільний сектор. Обгін учасника, що стартував раніше, дозволений тільки після його зупинки. Після сигналу про початок лову спортсмени можуть ловити рибу або переміщатись по зоні, займаючи вільні сектори.
Після завершення кожної години спортсмени переходять в центр зони і знову стартують згідно результатів жеребкування. Розподіл  спортсменів по зонах виначається жеребкуванням перед початком змагань. Жеребкування порядку стартів проводиться перед початком кожного з турів.
8.2. До заліку приймаються наступні види риб, без урахування розміру: окунь, щука, судак, сом, клень, жерех,  язь. Учасники зобов’язані вжити всіх можливих заходів для мінімізації травмування риби при її вилові, зважуванні та відпусканні у водойму. Риба незалікових видів, піймана спортсменом, відпускається у водойму невідкладно, з обов’якзовим дотриманням усіх заходів безпеки.
8.3. Змагання проводяться за принципом “не вбий”. Учасник, що бажає зважити упійману рибу, викликає лінійного суддю, який проводить зважування. До зважування приймається лише жива риба. Риби різних видів зважуються окремо. Риби одного виду можуть бути зважені разом, якщо дозволяють ваги, і занесені в протокол одним рядком із зазначенням їхньої кількості. Результати зважування (кількість, вид риб, загальна вага кожного зважування)  заносяться в протокол і підтверджуються  підписами судді та учасника, що пред’явив улов для зважування. Зважена риба невідкладно відпускається суддею у водойму в присутності учасника. Риба, що не змогла попливти самостійно забирається суддею з водойми. Перехід спортсмена за межі свого сектора з упійманою рибою забороняється як протягом часу, відведеного для лову, так і після сигналу фініш.
8.4. Захід у воду заборонений.
8.5. Зберігати упійману рибу можна виключно у садку або підсаці, що знаходяться у воді. Зберігання риби в будь-яких ємностях на березі - заборонене.
8.6. Використання підсаку - обов’язкове. 
8.7. Особисте місце спортсмена в зоні визначається вагою улову (за 1 грам ваги нараховується 1 бал). Спортсмену, який не спіймав рибу (нульовий результат) в турі, нараховується сума балів яка дорівнює кількості учасників в зоні +1.
8.8 Учасникам забороняється:
- обмінюватись чим завгодно з іншими спортсменами та глядачами під час турів або приймати сторонню допомогу, крім медичної.
- ловити рибу поза зоною змагань
- використовувати оснастки з живою або мертвою рибою
- умисно багрити рибу
- приймати поміч від кого завгодно, під час виважування риби
- використовувати одночасно більш ніж одну приманку
- пред’являти на зважування рибу не спійману особисто під час даного етапу
- використовувати багорики, кукани, щелепні хвати або іншиі інструменти, що можуть завдати шкоди рибі
- травмувати рибу. Риба має бути прийнята в підсак. Торкання рибою берега або інших перешкод (дерева, кущі, тощо) дискваліфікують даний улов.
- переміщатись з рибою по березі, між секторами
- зберігати рибу до зважування не у  водному середовищі
- залишати снасті або речі в покинутому секторі
- вживати алкогольні напої
- смітити
- палити
- виходити за межі зони змагань
8.9. При виникненні надзвичайних ситуацій (проблеми зі здоров’ям, нещасні випадки) учасники мають право звернутися до лінійного судді для отримання дозволу на дії, що порушують дане положення. У випадках, коли суддя дає такий дозвіл, він робить відповідний запис у своєму протоколі і не застосовує до учасника, що отримав дозвіл, штрафних санкцій.
9. Порушення та санкції:
У випадку порушення правил та пунктів даного положення , спортсмен отримує попередження від судді з занесенням в протокол. Три попередження за порушення різних правил положення або два порушення однакових правил положення протягом змагання, призводить до дискваліфікації (результат змагань – дорівнює відсутності улову в трьох турах)
Крім того, передбачена дискваліфікація за:
- тренування в зоні змагань з 30.03.2020р включно.
- використання заборонених способів ловлі
- ловля на оснастку з живою або мертвою рибою та другими живими насадками.
- надання на зважування риби, не спійманої особисто під час етапу змагань.
- неспортивна поведінка, оскарження рішення суддів під час туру змагань, знаходження в зоні змагань в нетверезому стані
Всі спірні питання вирішуються на розгляд головного або лінійного суддів. Якщо спірна ситуація пов’язана із зарахуванням впійманої риби, така риба повинна бути зважена і занесена в протокол з відповідною поміткою. Якщо спортсмен не згоден з рішенням судді він всеодно повинен його виконати, але може його оскаржити після закінчення туру звернувшись до головного судді. Рішення головного судді остаточне і не підлягає оскарженню.
10. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
10.1 Переможець та призери в командному заліку виявляються за найменшою кількістю місць, набраною протягом трьох етапів. Командне місце після кожного етапу визначається з суми місць зайнятих учасниками однієї команди в різних зонах. Тобто, чим менша ця сума, тим вище командне місце. У випадку рівності цього показника, перевага віддається тому, хто має більшу вагу впійманої риби. У випадку рівності цього показника, перевага віддається тому, хто має більшу кількість  впійманої риби.
10.2 Переможець в особистому заліку виявляється за найменшою сумою місць, зайнятих в зонах протягом трьох етапів. У випадку рівності цього показника, перевага віддається тому, хто має більшу вагу впійманої риби. У випадку рівності цього показника, перевага віддається тому, хто має більшу кількість  впійманої риби.

Примітки.
1.Заявки на участь у змаганнях, що проводитиме ФРСХО, від команд та спорстменів, що були відсутні на церемонії нагородження без дозволу головного судді, в майбутньому не прийматимуться. 
2. У випадку настання небезпечних погодних умов (гроза, шквал, сильний град тощо) головний суддя повинен невідкладно припинити змагання подавши сигнал, аналогічний фінішному. Лінійні судді дублюють сигнал і забезпечують негайне і безумовне виконання цього розпорядження усіма спортсменами, по можливості вказавши усім учасникам найбільш безпечне місце.

10
 :victory: Прекрасные новости: Акция "Бесплатная доставка аксессуаров для лодок ПВХ т.к. Джастин" продлена до 31.03.2020!

Видео:
Instagram: http://www.instagram.com/boats.tuning
Facebook: http://www.facebook.com/aquacruiser.boats
Подписывайтесь и следите за интересными новостями, узнавайте об уникальных продуктах первыми!
___________________________
Страницы: [1] 2 3 ... 10