Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
Появились долгожданные спининги для ценителей рыболовного искусства - Graphiteleader Super VIVO: http://www.ukrsnasti.com/Spinning-Graphiteleader-Super-VIVO-Novinka-2019.php
Новая серия спиннингов 2019 года от Graphiteleader. Весь модельный ряд обладает высокой чувствительностью, феноменальной прочностью и легкостью. В процессе изготовления были применены лучшие материалы и высококлассная фурнитура, которые в сочетании с передовыми технологиями позволили вывести серию спиннингов VIVO на новый уровень. Super VIVO – спиннинги, которые отвечают самым высоким требованиям!

Особенности:
Бланки из современного и технологичного графита Toray T1100G
Перекрёстная много направленная намотка Quattro XX
Применение технологии Nanoalloy!

Ассортимент:
Удилище спиннинговое двухчастное Graphiteleader Super Vivo GSVLS-772MH
Удилище спиннинговое двухчастное Graphiteleader Super Vivo GSVLS-792M
Удилище спиннинговое двухчастное Graphiteleader Super Vivo GSVLS-802H
Удилище спиннинговое двухчастное Graphiteleader Super Vivo GSVLS-842HH
Удилище спиннинговое двухчастное Graphiteleader Super Vivo GSVLS-842M
Удилище спиннинговое двухчастное Graphiteleader Super Vivo GSVLS-882H
Удилище спиннинговое двухчастное Graphiteleader Super Vivo GSVLS-882MHВидео на ютубе: http://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=ObBV-wvHcJE

Адрес магазина в интернете: http://www.ukrsnasti.com
Наши контакты: +380636907130, 0681655852, 0951338548 он и VIBER, e-mail: ukrsnasti@gmail.com
2
Затверджую: Президент Федерації
риболовного спорту Полтавської області
____________ Аманов М.М.
____________2019 р.

Погоджено:
Начальник Управління
у справах сім'ї, молоді та спорту
Полтавської облдержадміністрації.
_____________ Буцький О.В.
_____________ 2019 р.

Положення про проведення відкритого Чемпіонату Полтавської області з ловлі риби фідером
2-4.08.2019 Орільська дамба р. Дніпро  с.Придніпрянське

1.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Чемпіонат Полтавської області проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту у Полтавській області;
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських
змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння
спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.
2.ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань здійснюється Полтавською обласною федерацією риболовного спорту
Безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань з спортивної ловлі фідером і даного Положення.
3.ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період  2-4.08.2019, в два етапи тривалістю по 5 годин.
4.УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі Полтавської області та інших регіонів України, які за віком не молодші 18 років. Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника + 2 тренера (за бажанням,при цьому одна особа може бути тренером виключно однієї команди).
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5.ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

3 серпня

5:45 – 6:15 реєстрація учасників;
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкуваня зон на 2 тури,жеребкування секторів на І тур;
6:30 – шикування, відкриття змагань;
6:45 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8-50 стартовий закорм
9-00 старт
14:00 – фініш першого етапу, зважування.

4 серпня
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
6:30 – 6:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8-50 стартовий закорм
9:00 – старт 2 етапу змагань;
14:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
16:00 - нагородження переможців, закриття змагань.

6.ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Сектора будуть розміщені в двох зонах - А і В, Підрахунок результатів буде проводитись окремо в кожній зоні. При реєстрації кількості команд, більше 20-ти, буде розділення на пів-зони .
Змагання проводиться згідно діючих на момент проведення змагань правил Федерації Риболовного Спорту України, з врахуванням змін та доповнень, окремо зазначених в цьому Положенні.
6.1. Лов риби здійснюється одним фідерним вудилищем, оснащеним котушкою, з намотаною на ній волосінню (шнуром), яка пропущена через всі кільця вудилища.Учасник при собі може мати необмежену кількість запасних вудлищ. Забороняється використання інших сигналізаторів покльовок, крім квівертіпа.
6.2 Дозволено використовувати тільки один варіант монтажу, який називається «Running Feeder Rig». Оснащення не повинна мати верхнього стопора і давати можливість годівниці вільно рухатися по шнуру (основної волосіні) і проходити через верхні вузли (якщо такі є). Можливі незначні зміни оснастки, але основні принципи порушувати заборонено. Між повідцем і нижнім стопором можливі вставки з різних матеріалів (фидергам, монофільная волосінь, флюорокарбон і ін.) .Мінімальна Довжина повідця 50 см.Забороняється використання в будь-яких частинах оснастки матеріалів з позитивною плавучістю (пробки, пінопласту, і т.п. матеріалів штучного або природного походження).
6.3. Забороняється вхід в зону до сигналу «Вхід в зону».
6.4. За першим сигналом «Вхід в зону» учасники займають свої сектора і починають підготовку до лову. Надавати їм практичну допомогу в підготовці місця змагання, снастей і прикормки забороняється. Промір дна дозволяється лише грузилом.
6.5. За сигналом «Старт» учасники приступають до лову риби.
6.6 На стартовий закорм відводиться 10 хвилин. Забороняється використовувати спеціально сформовані кулі прикормки. Забороняється користуватися рогатками, ракетами, парашутами, спомбамі і т.д.Максимальні розміри годівниці обмежені – довжина 7 см., ширина (діаметр) – 5 см. Забороняється ловити з грузилом. Дозволяється ловити з пустою годівницею (не наповненою кормом чи живими компонентами). Порушувати вимоги пункту. Мінімальна вага годівнички має бути 15 гр. Ловля грузилом замість годівнички ,заборонена 6.6. Правил заборонено
6.7. Учаснику змагань дозволяється застосовувати прикормку і насадку природного походження. Можна використовувати атрактанти і фарбувальні речовини. Забороняються приманки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб. Забороняється застосування наркотичних і одурманюючих рибу речовин. На один тур на кожного учасника кількість прикормки 12 літрів. Крім того, кількість живих компонентів не більше 2,5 літрів, в тому числі мотиля не більше 0,5 літра (в тому числі не більше 0,125 насадочного). Використання в турі адитивів для прикормки в об’ємі більше ніж 100 мл. забороняється.
6.8. Учасникам забороняється в якості наживки використовувати на гачку штучні насадки, спливаючі насадки (поп-ап), такі як пінопласт, пробка і т.д., а також використовувати власний монтаж. Учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини.
6.9. Учасники змагань не мають права приймати від інших учасників і інших осіб практичну допомогу в підготовці місця змагань, снастей, насадки і прикормки, і надавати допомогу іншим учасникам.
6.10. Учасник змагань не має права без дозволу судді входити в воду.
6.11. Спіймана риба зберігається в розтягнутому на всю довжину коші, що знаходиться у воді не менше 1 метра. Довжина садка не менше 2 метрів. Піймання риби зараховується і тоді, коли вона випадково спіймана не за рот. Навмисне багріння риби заборонено. Риба, спіймана сумісно з іншою оснасткою (обірваною), теж приймається до заліку. Якщо при цьому спіймано більше ніж одна риба, до заліку приймається тільки одна (на розсуд спортсмена), всі інші повинні бути негайно відпущені. Якщо риба зловлена спортсменом зачепила оснастку сусіднього спортсмена , то вона зараховується при умові ,що оснастки розпутуються до кінця виважування. .Якщо два риболови зловили дві риби і їх оснастки переплутались , то тоді зараховують дві риби при умові, що оснастки розплутаються до кінця виважування .Якщо лєски риболовів до закінчення виважування не розплутались , тоді одна або дві риби не зараховуються і повинні бути негайно випущені у воду . Учасники, які не мають засобу для зберігання риби, до змагання не допускаються.
6.12. По третьому сигналу, що сповіщає фініш, учасники змагань припиняють ловлю і залишаються у місця лову до прибуття судді-контролера за уловом. У залік приймається тільки спіймана і вийнята з води риба до сигналу фініш. Зважування проводиться одними вагами для всієї зони. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами судді і учасників.
6.13. Після закінчення змагань учасник зобов'язаний прибрати в своєму секторі все сміття.
6.14. Вся риба, спіймана на протязі двох турів і під час офіційного тренування повинна бути відпущена.
Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних правил спортивного риболовства.
7.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Переможці та призери змагань нагороджуються медалями,грамотами та цінними призами.
8.ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією змагань, покриваються за рахунок вступних внесків. Вступні внески становлять 250 гривень з учасника.. Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.
Учасники що залишаються на водоймі до другого етапу і мають бажання ночувати у наметовому містечку - забезпечують себе наметами і всім необхідним самостійно.
9.РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на даному сайті, в цій темі.
Для реєстрації необхідно повідомити:
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Тренер,запасний (якщо є)
5. Контактний телефон.
Заявки, подані не належним чином будуть видалятись. Заявки, прийняті до реєстрації будуть додаватись до основного списку, який буде поновлюватись в наступному за цим повідомлені.
10.БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
11.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Під час змагань категорично забороняється:
- тренування в зоні проведення змагань після закінчення І туру;
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу під час змагань;
- засмічення зони лову та розташування.
УВАГА! За грубе порушення загальноприйнятих правил та норм поведінки в суспільстві – НЕГАЙНА ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ!!!
3
ПОЛОЖЕННЯ
ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
з ловлі хижої риби спінінгом з берега 2019р.

1. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАННЯ

1.1 Змагання проводяться з метою:
- Популяризації риболовного спорту;
- Підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спортивними снастями;
- Визначення переможців та призерів змагань;
- Пропаганди активного відпочинку та здорового способу життя;
Для спортсменів МОФРС ці змагання рейтінгообразуючі.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ
Загальне керівництво змаганням здійснює Миколаївська Обласна Федерація Риболовного Спорту (МОФРС), за підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту.
Безпосереднє проведення змагання здійснює суддівська бригада, згідно Правил спортивного рибальства та цього Положення.
Головний суддя чемпіонату - суддя Національної категорії Мінченко Віталій.
Головний секретар чемпіонату - суддя Національної категорії Кондратьєв Андрій.

3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ
3.1. Відкритий Чемпіонат Миколаївської області з ловлі хижої риби спінінгом з берега проводиться на Софіївському водосховищі біля села Пелагеївка, Новобузський р-н Миколаївська обл. 14-15 вересня 2019 року.

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАННЯ.
14 вересня
прибуття учасників до 5:00
5:00 - 5:30 - реєстрація учасників;
5:30 - 5:45 - урочисте відкриття змагань;
5:45 - 6:00 - жеребкування першого туру;
6:00 - 7:00 - вхід в зони змагань;
7:00 Старт першого туру
7:00 - 8:00 перша година
8:00 - 8:15 перерва
8:15 - 9:15 друга година
9:15 - 9:30 перерва
9:30 - 10:30 третя година
10:30 - фініш першого туру;
14:00 - жеребкування другого туру;
14:15 - 15:00 - вхід в зони змагань;
15:00 Старт другого туру
15:00 - 16:00 перша година
16:00 - 16:15 перерва
16:15 - 17:15 друга година
17:15 - 17:30 перерва
17:30 - 18:30 третя година
18:30 - фініш другого туру.

15 вересня
5:45 - 6:00 - жеребкування третього туру;
6:00 - 7:00 - вхід в зони змагань;
7:00 Старт третього туру
7:00 - 8:00 перша година
8:00 - 8:15 перерва
8:15 - 9:15 друга година
9:15 - 9:30 перерва
9:30 - 10:30 третя година
10:30 - фініш третього туру;
13:00 - шикування та урочисте нагородження переможців та призерів.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ
4.1. Змагання проводиться в особистому та командному заліку.
4.2. До участі у змаганні допускаються всі бажаючі
4.3. Склад команди 3 людини, учасники зареєструвалися в особистому заліку будуть сформовані в команди.

5. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК.
5.1. Розмір організаційного внеску для участі в змаганнях становить (сумма внеску уточнюється). з 1 учасника і оплачується добровільно, внесок включає в себе мешкання в лагері та комплексне харчування.
5.2. Учасник рахується зареєстрований після повної передоплати внеску на картковий рахунок.
5.3. Кошти, внесені в якості організаційного внеску, використовуються для організації змагання.
5.4. Учасник рахується зареєстрований після повної передоплати внеску на картковий рахунок.

6. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ
6.1. Змагання проводяться за діючими на момент проведення Правил спортивного рибальства, з окремими обмеженнями і додаваннями.
7. Загальні положення.
7.1.Змагання особисто командні і проводяться в три тури по три етапи кожен. Тривалість кожного етапу становить 1 годину. Перерви між етапами для зміни спортсменами секторів складають 15 хвилин. Тривалість туру 3 години 30 хвилин. У кожному турі 3 старти. Тривалість активного лову одного туру 3:00.
7.2. У разі виникнення непереборних обставин (наприклад, грози) тур вважається у яких силу, якщо його тривалість перевищила півтори години.
7.3. Перед кожним туром проводиться жеребкування стартів спортсменів (На першому зібрань капітанів проводиться жеребкування зон на 3 туру для всіх спортсменів) .Відповідно цієї жеребкуванні спортсмен стартує з центру зони згідно номера старту, займає один з вільних секторів на свій розсуд
7.4.Спортсмен прибувший на старт з запiзненям і пропустив свою чергу старту з центру зони - стартує останнім.
7.5.Час на збір в центрі зони - 5 хвилин після сигналу фініш чергового етапу.
7.6.За 10 хвилин до сигналу старт у черговому етапі починається вихiд спортсменів по зонах згідно з жеребкуванням стартiв.Сигнал про старт дає старший суддя зони.Час між стартами 10 секунд.Випередженя спортсменами заборонений.
7.7.При одночасному заході в сектор під час етапу двох спортсменів (перевагу має заходящий з нижньої частини зони тобто з секторів мають менший номер)
7.8. Кожен учасник змагань на кожному турі змінює зони лову згідно жереба.
7.9. Учасникам змагань забороняється виходити за межі зони і заходити в неї без дозволу судді.
7.10. Спортсмени використовують для лову одне вудилище спінінга. Запасні вудилища (кількість не обмежена) знаходяться на березі.
7.11. Довжина вудилища не повинна перевищувати 2.74 м.
7.12 Спортсмен зобов'язаний здійснювати ловлю в межах свого сектора. Забороняється здійснювати закидання в чужі сектора. Риба, що клюнула в чужому секторі, не зараховується.
7.13. Спортсмен зобов'язаний вивести рибу в межах свого сектора. Використання підсака обов'язково. Виходити з сектора при виведенні заборонено - риба не зараховується.
7.14. Для зберігання риби спортсмен може використовувати садок (не металевий), підсак або іншу прозору тару.
7.15. Зважування відбувається під час змагань. Вся риба після зважування випускається у водойму живою і неушкодженою. Риба, яка не зуміла самостійно поплисти, вилучається суддями. Переходити з сектора в сектор з рибою заборонено.
7.16. У залік ідуть наступні види риб: окунь, щука, судак, сом, жерех, язь, головень. Розмір не лімітований т. К. Після зважування вся риба випускається у водойму.
7.17. Захід у воду заборонений.
7.18. Дозволено застосування тільки штучних приманок. Приманка може бути оснащена не більше ніж трьома одинарними, подвійними або потрійними гачками. Допускається використання тільки однієї приманки.
Кількість деталей приманки не обмежується, але всі деталі повинні бути з'єднані між собою жорстко або шарнірно. Допускається використання повідків для кріплення приманки до лісі або шнуру. Не допускається використання повідків для з'єднання різних деталей приманки, якщо такий повідець не всередині приманки або не розташовувати впритул до корпусу приманки. Забороняється застосування вантажив, стабілізаторів і поплавців на окремих повідках (окремо від приманки).
7.19.Участнікам змагань забороняється:
- Використовувати методи лову, що відрізняються від спінінгових;
- Починати ловлю до початку змагань (сигналу старту);
- Продовжувати ловити після закінчення змагань (сигналу фінішу);
- Приймати допомогу від сторонніх осіб;
- Приймати чи передавати виловлену рибу від інших учасників або третіх осіб;
- Використовувати токсичні або отруйні речовини, які можуть призвести до загибелі або хвороби риби;
- Травмувати рибу об берег при виведенні з води (вся риба повинна бути вилучена з води підсакою), в іншому випадку, спіймана риба не зараховується;
- Розводити багаття, вживати спиртні напої;
- Купатися в зоні змагань.
7.20. Переміщення з рибою під час туру заборонено!
7.21. Зважування.

Змагання проводяться за принципом "no kill". Учасник, що зловив рибу, ставить до відома лінійного суддю, після чого відбувається зважування. Результати заносяться до протоколу і підтверджуються підписом учасника, що зловив рибу. Спіймана і зважена риба негайно відпускається у водойму в присутності судді. До зважування приймається тільки жива риба. Вихід з сектора з рибою категорично заборонено.
До приходу судді риба зберігатися в садінні, підсаку чи іншій прозорій тарі.

8. ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
8.1. Команда переможець нагороджується дипломами, медалями, цінними подарунками від спонсорів та 10000 грн
8.2. Команди, що зайняли 2 місце нагороджуються дипломами, медалями, цінними подарунками від спонсорів та 5000грн
8.3 Команди, що зайняли 3 місце нагороджуються дипломами, медалями, цінними подарунками від спонсорів та 3000грн
. Переможець в особистому заліку нагороджується дипломом, медаллю, цінним подарунком від спонсорів та 10000 грн
8.4. Особи які зайняли 2-3 місця нагороджуються дипломами, медалями, цінними подарунками від спонсорів та 5000 і 3000 грн. відповідно

8.5. Найбільша риба- 3000 грн.
Сума призового фонду може змінюватись залежно від кількості учасників.
9. ФІНАНСУВАННЯ.
9.1. Придбання дипломів- за рахунок федерації;
9.2. Придбання медалей - за рахунок федерації;
9.3. Цінні подарунки за рахунок спонсорів.
9.4. Призові кошти- за рахунок внесків

10. ЗАЯВКИ.
10.1. Заявки на участь у змаганні від команд приймаються до 30 серпня включно.
10.1.1. У заявці має бути зазначена, державною мовою, наступна інформація:
- Назва команди, місце проживання;
- П.І.Б. спортсменів(повністю) (необхідно вказати капітана команди);
- Рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодше 16 років), належність до обласної федерації;
- У разі наявності запасного спортсмена (не більше одного на команду) це повинно бути також зазначено;
- Контактний телефон капітана команди;

10.2. Заявки приймаються в даній гілці або на форумах інших федерацій, де розміщено дане положення.

11. Тренування.
- з 7 по 12 вересня водойма закрита, 13 тренування дозволене без розбиття зон.
12. Кількість команд обмежено.
гл. суддя Мінченко Віталій 067-779-38-74. Комітет (спін-берег) -0979290955 -Гієвський Юрій;
13. В регламенті можливі зміни щодо часу, розпорядку і т.п. Про що будемо сповіщати в цій темі.
4
Дабы порадовать всех рыбаков и рыбачек - Ко Дню Рыбака с 07.07 по 14.07.2019г мы снизили цены на продукцию, в зависимости от бренда на 4-35%! Самые большие скидки на Norfin, Salmo, Lucky Jon, Flambeu, Kamik, Zemex(-20-35%). Успейте купить, до Чёрной пятницы(конец ноября) больше халявы не будет!
Есть возможность получения заказа из рук в руки в Херсон, Запорожье.


Адрес магазина в интернете: www.ukrsnasti.com
Наши контакты: +380636907130, 0681655852, 0951338548 он и VIBER, e-mail: ukrsnasti@gmail.com
5
На наш склад поступили и уже доступны для заказа спиннинговые удилища серий Norstream Dynamic III и Norstream Gravity.
Dynamic III - серия специализированных твичинговых удилищ, воплотившая в себе весь наш опыт создания спиннингов для ловли рывковыми приманками. Модельный ряд позволяет подобрать удилище для любых условий и приманок. При разработке спиннингов этой серии особое внимание было уделено надёжности и балансу снасти. Мы не стремились сделать спиннинги максимально лёгкими в ущерб прочности, но каждая модель сбалансирована так, что усталости во время рыбалки вы чувствовать не будете. Запас прочности допускает форсированное вываживание рыбы, что бывает особенно необходимо при ловле в траве или корягах, а также на соревнованиях.
Бланки спиннингов изготовлены из высокомодульного карбона с использованием технологии ULR, на них установлены кольца Seaguide со вставками из диоксида циркония (ZrO2), практичные разнесенные рукоятки из EVA и надёжные винтовые катушкодержатели.

Gravity - серия с выраженной джиговой направленностью. Удилища имеют средне-быстрый строй и отличную чувствительность, позволяющую контролировать проводку приманки и по вершинке, и по отбою в руку. Бросковые качества удилищ вас также приятно удивят – они, что называется, «кидают сами», не требуя от рыболова отточенной техники заброса. Кроме того, спиннинги серии Gravity позволяют надёжно просечь рыбу даже на выбросе, что будет особенно актуально при ловле судака.
В серии Gravity представлены как относительно короткие модели, подходящие для лодочной рыбалки или ловли на малых реках, так и дальнобойные береговые удилища, которые помимо своего основного джигового назначения отлично подойдут для ловли жереха на пилькеры или другие дальнобойные приманки. А самая мощная модель серии – GRS-812XH – определённо придётся по душе любителям тяжёлого джига и охотникам за трофейным хищником.
Бланки спиннингов изготовлены из высокомодульного карбона с использованием технологии ULR, на них установлены кольца Seaguide со вставками из диоксида циркония (ZrO2), практичные разнесенные рукоятки из EVA и надёжные винтовые катушкодержатели.

Отправляем товары по всей Украине, Белоруссии, Казахстану, Польше, Грузии, Армении, Чехии, Словакии, Болгарии, Молдове, Литве, Латвии, Эстонии, Киргизии, Germany, Poland, Italy и любые другие страны перевозчиками Нова Почта(Украина), обыкновенной Почтой(во все страны МИРА), СДЕК(Казахстан, Беларусь, Россия, Армения, Киргизия).
С Уважением http://www.snasti.crimea.ua

6
Поступление спинингов от всемирно известного южнокорейского завода NS - бренда Black Hole: SABOTAGE, SWIFT, MAGIC BREEZE,  SPIRIT, THE ONE, Short Gun-II, PROGRESSOR,  HITMAN-II, Classic:
Высокомодульный бланк из самого последнего корейского графита SKY Flex, который даёт потрясающую чувствительность и надёжность!
На большинстве из представленных удилищах - усиление комля WIDE X-WRAPING, анатомический катушкодержатель типа VSS и все чисто произведены в Южной Корее!


Есть возможность получения заказа из рук в руки в Херсон, Запорожье.
Адрес магазина в интернете: http://www.ukrsnasti.com
Наши контакты: +380636907130, 0681655852, 0951338548 он и VIBER, e-mail: ukrsnasti@gmail.com
7
Появились новинки от польского премиум бренда Dragon: непромокаемые сумки-каны, сумки рыболовные, катушки, удилища и многое другое! Несмотря на то что фирма польская её качество смело можно сравнивать с немецким. Сам уже много лет пользуюсь товарами Драгон и могу сказать у меня ничего не сломалось и не порвалось ни с того ни сего. Вещи носятся пока уже сам понимаешь, что перебор, краска уже выгорела вид уже не тот и пускаешь на ветошь, когда прошло 7-10лет!


Отправляем товары по всей Украине, Белоруссии, Казахстану, Польше, Грузии, Армении, Чехии, Словакии, Болгарии, Молдове, Литве, Латвии, Эстонии, Киргизии, Germany, Poland, Italy и любые другие страны перевозчиками Нова Почта(Украина), обыкновенной Почтой(во все страны МИРА), СДЕК(Казахстан, Беларусь, Россия, Армения, Киргизия).
С Уважением http://www.snasti.crimea.ua
8
Появилась новинка разработанная компанией МИДА - ZETRIX HellHound
Удилище кастинговое HellHound HHC-792HH max70
Удилище кастинговое HellHound HHC-792XH max90
Удилище кастинговое HellHound HHC-822XXH max120
Удилище кастинговое HellHound HHC-842HH max70
Удилище кастинговое HellHound HHC-842XH max90
Удилище спиннинговое HellHound HHS-792HH max70
Удилище спиннинговое HellHound HHS-792XH max90
Удилище спиннинговое HellHound HHS-822XXH max120
Удилище спиннинговое HellHound HHS-842HH max70
Удилище спиннинговое HellHound HHS-842XH max90
В спининге:
http://ukrsnasti.com/Spinning-Zetrix-HellHound-Novinka-2019.phpВ кастинге:
http://ukrsnasti.com/Udilische-kastingovoe-Zetrix-HellHound-Novinka-2019.phpЕсть возможность получения заказа из рук в руки в Херсон, Запорожье.
Адрес магазина в интернете: http://www.ukrsnasti.com
Наши контакты: +380636907130, 0681655852, 0951338548 он и VIBER, e-mail: ukrsnasti@gmail.com
9
Появилась новинка разработанная компанией МИДА - ZETRIX HellHound
Удилище кастинговое HellHound HHC-792HH max70
Удилище кастинговое HellHound HHC-792XH max90
Удилище кастинговое HellHound HHC-822XXH max120
Удилище кастинговое HellHound HHC-842HH max70
Удилище кастинговое HellHound HHC-842XH max90
Удилище спиннинговое HellHound HHS-792HH max70
Удилище спиннинговое HellHound HHS-792XH max90
Удилище спиннинговое HellHound HHS-822XXH max120
Удилище спиннинговое HellHound HHS-842HH max70
Удилище спиннинговое HellHound HHS-842XH max90
В спининге:
http://ukrsnasti.com/Spinning-Zetrix-HellHound-Novinka-2019.phpВ кастинге:
http://ukrsnasti.com/Udilische-kastingovoe-Zetrix-HellHound-Novinka-2019.phpЕсть возможность получения заказа из рук в руки в Херсон, Запорожье.
Адрес магазина в интернете: http://www.ukrsnasti.com
Наши контакты: +380636907130, 0681655852, 0951338548 он и VIBER, e-mail: ukrsnasti@gmail.com
10
Поступление интересных спинингов и кастингов от Южнокорейского Black Hole - Ones, Hektor, Sterh, GF, RIMER  Rockfish и другие. Производит эти удилища завод N.S - один из лучших заводов в Южной Корее, его знают рыбаки со всего Мира с лучшей стороны!
Вот смотрите www.ukrsnasti.com/news/vendors/id/179

Есть возможность получения заказа из рук в руки в Херсон, Запорожье.
Адрес магазина в интернете: http://www.ukrsnasti.com
Наши контакты: +380636907130, 0681655852, 0951338548 он и VIBER, e-mail: ukrsnasti@gmail.com
Страницы: [1] 2 3 ... 10