Автор Тема: FLAGMAN Відкритого Х Чемпіонату Херсонської області з лову хижої риби спінінг-берег  (Прочитано 1135 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Негруца

Утверждаю
Председатель Федерации рыболовного
спорта Херсонской области
/_______________________/Коноваленко О.Ф.


Положення про проведення
FLAGMAN
Відкритого Х Чемпіонату Херсонської області з лову хижої риби спінінгом з берега


1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

1.1 Змагання проводяться з метою:

- популяризації риболовного спорту;

- виявлення переможців та призерів змагань;

- покращення спортивної майстерності та техніки володіння спортивною снастю;

- пропаганди активного відпочинку, здорового способу життя та бережного ставлення до природи.

Для спортсменів ХОФРС та інших обласних федерацій ці змагання є рейтинговими.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Організацію змагань виконує Херсонська обласна федерація риболовного спорту (ХОФРС). Змагання не є комерційними. Безпосередньо проведення змагань виконує суддівська бригада, згідно правил спортивного риболовства та даного положення. Змагання проводяться за Правилами ФРСУ.
Суддівська бригада складається з – уточнюється.
Головний суддя чемпіонату: уточнюється.
Загальне керівництво та підготовка до змагань належить комітету напрямку берегового спіннігу: Ніколаєнко Дмитро (+380661773ноль27), Негруца Роман (+380508686два54), Грузденко Віктор (+38099064925семь)


3. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
3.1 Змагання з лову хижої риби спінінгом з берега проводиться 25-27.05. 2018р.
Місце проведення: Каховський магістральний канал, Каховський район, Херсонська область.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ
4.1. Змагання проводяться в особистому та командному заліках.
4.2. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, за винятком тих, кому на момент відкриття чемпіонату не виповнилось 16 років.
4.3. Склад команди-3 чоловіка.
4.4. Кількість команд-учасниць змагань необмежена.
4.5. Заявки на участь в змаганні від учасників приймаються до 24.05.18.
4.6. Учасники прибувають на місце змагань самостійно, за свій власний рахунок.
4.7. Місце збору: Каховський магістральний канал.
4.8. Схема проїзду та зона змагань буде розміщена на сайті.
4.9. У заявці має бути зазначена, державною мовою, наступна інформація:
4.9.1 Для команд:
- Назва команди, місто проживання або приналежність до федерації;
- П.І.Б. Спортсменів (повністю) (необхідно вказати капітана команди);
- Рік народження спортсменів;
- Спортивний розряд. Без розряду - вказувати б/р
- У разі наявності запасного спортсмена (не більше одного на команду) це повинно бути також зазначено;
- Контактний телефон капітана команди;
4.9.2 Для спортсменів без команди:
- П.І.Б. Спортсмена (повністю);
- Рік народження спортсмена;
- Спортивний розряд. Без розряду - вказувати б/р
- Місто проживання або приналежність до федерації
- Контактний телефон
заявки приймаються на сайті ХОФРС ( http://forum.ksfrs.ks.ua )
4.10 Зі згоди спортсменів, що виступають лише в особистому заліку, з них можуть бути сформовані команди для спрощення підрахунку результатів.

5. Організаційний внесок
5.1 Сума організаційного внеску складає – (уточнюється) з кожного учасника, або (уточнюється) з команди, і сплачується добровільно.
5.2 Організаційний внесок приймається при реєстрації команд на місці проведення. Кошти, внесені в якості організаційного внеску, використовуються для організації змагання та для формування фонду збірної області для участі у Чемпіонаті та Кубку України.
5.3. Команди або учасники, які не зможуть приїхати до початку офіційного тренування, сплачують внесок завчасно, на карту Приватбанку організатору змагань.

6. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ

6.1. Змагання проводяться в три тури по три етапи кожен. Тривалість кожного етапу становить 1 годину. Перерви між етапами складають 20 хвилин. У кожному турі 3 старти.
Учасники стартують з центру зони. Порядок стартів в турах визначається жеребкуванням. Спортсмени змагаються в трьох зонах: А, В і С, котрі будуть відповідно розмічені. Зони розбиваються на сектори. Після сигналу "Старт", спортсмени стартують почергово, займаючи будь-який вільний сектор. Обгін учасника, що стартував раніше, дозволений тільки після його зупинки. Після сигналу про початок лову спортсмени можуть ловити рибу або переміщатись по зоні, займаючи вільні сектори.
Після завершення кожної години спортсмени переходять в центр зони і знову стартують згідно результатів жеребкування. Розподіл спортсменів по зонах виначається жеребкуванням перед початком змагань. Жеребкування порядку стартів проводиться перед початком кожного з турів.
6.2. До заліку приймаються наступні види риб, без урахування розміру:
окунь,
щука,
судак,
сом,
голавль,
жерех.
Учасники зобов’язані вжити всіх можливих заходів для мінімізації травмування риби при її вилові, зважуванні та відпусканні у водойму. Риба незалікових видів, піймана спортсменом, відпускається у водойму невідкладно, з обов’якзовим дотриманням усіх заходів безпеки.
6.3. Змагання проводяться за принципом “не вбий”. Учасник, що бажає зважити упійману рибу, викликає лінійного суддю, який проводить зважування. До зважування приймається лише жива риба. Риби різних видів зважуються окремо. Риби одного виду можуть бути зважені разом, якщо дозволяють ваги, і занесені в протокол одним рядком із зазначенням їхньої кількості. Результати зважування (кількість, вид риб, загальна вага кожного зважування) заносяться в протокол і підтверджуються підписами судді та учасника, що пред’явив улов для зважування. Зважена риба невідкладно відпускається суддею у водойму в присутності учасника. Риба, що не змогла попливти самостійно забирається суддею з водойми. Перехід спортсмена за межі свого сектора з упійманою рибою забороняється як протягом часу, відведеного для лову, так і після сигналу фініш.
6.4. Захід у воду заборонений.
6.5. Зберігати упійману рибу можна виключно у садку або підсаці, що знаходяться у воді, а також прозорих ємностях типу "баклажка 5л". Зберігання риби в будь-яких ємностях на березі - заборонене.
6.6. Наявність підсаку - обов’язкова.
6.7. Особисте місце спортсмена в зоні визначається вагою улову (за 1 грам ваги нараховується 1 бал). Спортсмену, який не спіймав рибу (нульовий результат) в турі, нараховується сума балів яка дорівнює кількості учасників в зоні +1.
6.8 Учасникам забороняється:
- обмінюватись чим завгодно з іншими спортсменами та глядачами під час турів або приймати сторонню допомогу, крім медичної.
- ловити рибу поза зоною змагань.
- використовувати оснастки з живою або мертвою рибою.
- умисно багрити рибу.
- приймати поміч від кого завгодно, під час виважування риби.
- використовувати одночасно більш ніж одну приманку.
- пред’являти на зважування рибу не спійману особисто під час даного етапу.
- використовувати багорики, кукани, щелепні хвати або іншиі інструменти, що можуть завдати шкоди рибі.
- травмувати рибу. Риба має бути прийнята в підсак. Торкання рибою берега або інших перешкод (дерева, кущі, тощо) дискваліфікують даний улов.
- переміщатись з рибою по березі, між секторами.
- зберігати рибу до зважування не у водному середовищі.
- залишати снасті або речі в покинутому секторі.
- вживати алкогольні напої.
- смітити.
- палити.
- виходити за межі зони змагань.

6.9. При виникненні надзвичайних ситуацій (проблеми зі здоров’ям, нещасні випадки) учасники мають право звернутися до лінійного судді для отримання дозволу на дії, що порушують дане положення. У випадках, коли суддя дає такий дозвіл, він робить відповідний запис у своєму протоколі і не застосовує до учасника, що отримав дозвіл, штрафних санкцій.

6.10 Тренування на водоймі в зоні змагань дозволені до 20.05.18 включно. Учасники, помічені в процесі лову в зоні змагань після дозволеної дати, будуть дискваліфіковані без попередження. Прохання поставитися з повагою!

7. Порушення та санкції:
У випадку порушення правил та пунктів даного положення , спортсмен отримує попередження від судді з занесенням в протокол. Три попередження за порушення різних правил положення або два порушення однакових правил положення протягом змагання, призводить до дискваліфікації (результат змагань – дорівнює відсутності улову в трьох турах)
Крім того, передбачена дискваліфікація за:
- тренування в зоні змагань після 20.05.18.
- використання заборонених способів ловлі.
- ловля на оснастку з живою або мертвою рибою та другими живими насадками.
- надання на зважування риби, не спійманої особисто під час етапу змагань.
- неспортивна поведінка, оскарження рішення суддів під час туру змагань, знаходження в зоні змагань в нетверезому стані.
Всі спірні питання вирішуються на розгляд головного або лінійного суддів. Якщо спірна ситуація пов’язана із зарахуванням впійманої риби, така риба повинна бути зважена і занесена в протокол з відповідною поміткою. Якщо спортсмен не згоден з рішенням судді він всеодно повинен його виконати, але може його оскаржити після закінчення туру звернувшись до головного судді. Рішення головного судді остаточне і не підлягає оскарженню.

8. Протести.

8.1. Кожен учасник має право подати протест до суддівської колегії.
8.2. Протест подається у письмовій формі на ім'я головного судді у довільній формі, який розглядається суддівською колегією до затвердження результатів змагань.
8.3. Рішення стосовно протесту приймається на загальних зборах суддів методом голосування і є остаточним.

9. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
9.1 Переможець та призери в командному заліку виявляються за найменшою кількістю місць, набраною протягом трьох етапів. Командне місце після кожного етапу визначається з суми місць зайнятих учасниками однієї команди в різних зонах. Тобто, чим менша ця сума, тим вище командне місце. У випадку рівності цього показника, перевага віддається тому, хто має більшу вагу впійманої риби.
9.2 Переможець в особистому заліку виявляється за найменшою сумою місць, зайнятих в зонах протягом трьох етапів. У випадку рівності цього показника, перевага віддається тому, хто має більшу вагу впійманої риби.
9.3 Переможець і призери нагороджується медалями та дипломами відповідних ступенів.


10 .РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ: (В регламенті можуть бути зміни часу)

25 травня 2018 р.

До 12.00- заїзд учасників та їх розміщення в наметовому містечку на березі водойми, або готелі.
- 12.00-16.00 Збір суддів, реєстрація учасників, розмітка секторів, жеребкування зон на 3 тури.
- 16.00-19.00 Офіційне тренування в зонах змагань (до тренування допускаються тільки зареєстровані участники).

26 травня 2018 р.

05.50 - 06.00 Шикування. Урочисте відкриття.
06.00 - 06.10 Жеребкування стартів І туру.
06.10 - 07.00 Розміщення учасників по зонах.
07.00 1-й старт І туру.
08.00 Фініш 1-го старту.
08.00 - 08.10 Збір учасників в центрі зони.
08.10 - 08.20 Розміщення учасників по секторах згідно жеребкування.
08.20 2-й старт І туру
09.20 Фініш 2-го старту.
09.20 - 09.30 Збір учасників в центрі зони.
09.30 - 09.40 Розміщення учасників по секторах згідно жеребкування.
09.40 3-й старт І туру.
10.40 Фініш 3-го старту. Фініш І туру змагання.
11.00 - 12.00 Оголошення результатів І туру.
12.00 - 15.00 Відпочинок. Обід.
15.00 - 15.10 Жеребкування ІІ туру змагання.
15.10 - 16.00 Розміщення учасників по зонах.
16.00 1-й старт ІІ туру.
17.00 Фініш 1-го старту.
17.00 - 17.10 Збір учасників в центрі зони.
17.10 - 17.20 Розміщення учасників по секторах згідно жеребкування.
17.20 2-й старт ІІ туру.
18.20 Фініш 2-го старту.
18.20 - 18.30 Збір учасників в центрі зони.
18.30 - 18.40 Розміщення учасників по секторах згідно жеребкування.
18.40 3-й старт ІІ туру.
19.40 Фініш 3-го старту. Фініш ІІ туру змагання.
20.00 - 21.00 Оголошення результатів ІІ туру.
21.00 - 22.00 Відпочинок. Вечеря.
22.00 Відбій.

27 травня 2018 р.:

05.00 - 06.00 Підйом, підготовка до змагань.
06.00 - 06.10 Жеребкування стартів ІІІ туру.
06.10 - 07.00 Розміщення учасників по зонах.
07.00 1-й старт ІІІ туру.
08.00 Фініш 1-го старту.
08.00 - 08.10 Збір учасників в центрі зони.
08.10 - 08.20 Розміщення учасників по секторах згідно жеребкування.
08.20 2-й старт ІІІ туру
09.20 Фініш 2-го старту.
09.20 - 09.30 Збір учасників в центрі зони.
09.30 - 09.40 Розміщення учасників по секторах згідно жеребкування.
09.40 3-й старт ІІІ туру.
10.40 Фініш 3-го старту. Фініш ІІІ туру змагання.
11.00 - 12.00 Оголошення результатів ІІІ туру.
13.00 Шикування. Нагородження переможців. Урочисте закриття змагань.
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Аманов Максим, BOT

Оффлайн Литецкий Вадим

Путешествие в степи Херсонщины
« Ответ #1 : 29 Мая 2018, 13:14:00 »
   Расскажу о своей поездке на открытый чемпионат Херсонской области по ловле хищной рыбы спиннингом с берега 25-27 мая 2018 года. Прошлой осенью я был на Кубке Херсона, который проходил на том же месте Каховского магистрального канала, и у меня осталось ощущение незавершённости, ощущение, что надо еще приехать весной. Спасибо Дмитрий Николаенко за организацию и содействие в максимально комфортном пребывании. Нам в гостинице завтрак накрывали в полпятого утра!).
Решили ехать семьей, так как на территории эко-усадьбы «Золотой Фазан», где мы проживали, есть детские, спортивные площадки (в т.ч. тир стендовой стрельбы), бассейн, три водоема (карповый, щучий и сомячий!!! – на спин Ткаченко Артем за час шесть штук, самый большой сомик три с половиной кг). Так же в планах было посещение заповедника «Аскания-Нова» (от зоны соревнований 25км).
   В пятницу в 6:30 мы выехали из Полтавы и, с остановкой на обед в Запорожье, в три часа дня селились уже в номер. Дорога относительно отремонтированная, традиционно убитый участок граница Полтавской и Харьковской области – выезд на «бетонку» за Красноградом. Так же плохой участок дороги от Новомосковска до Запорожской области (местами уже подлатали) и по трассе Мелитополь-Херсон (от Мелитополя до границы с Херсонской областью местами дороги вообще нет). Может кому-то эта информация будет полезна.
Трехчасовая тренировка началась в четыре вечера. Было солнечно и дул постоянный ветер около 6 м/с, создавая некомфортные волны. На тренировке рыбка достаточно активно клевала, я перебирал приманки на вольфраме 4 и 8 грамм. Выбрал для себя фавориты: Noike Ninja 2” и Curly/Micro Grub 2” в грин-пампкин и карамельном цвете с блестками. Так же на крайний случай был заготовлен микросатурн для ближней дистанции в подобном цвете.
прилов, бычки по 200 грамм
В команду «Сонари» меня пригласили два молодых спортсмена. Жребий выпал зоны А,С,В.
Юга… пока я был на тренировке, мои успели и в бассейне поплавать и посмотреть территорию, так же взяли у местных фермеров: клубника с поля тугая аж хрустит 25грн/кг, черешня – 18грн/кг. Херсонщина с черноземами и южным солнцем приносит потрясающие урожаи.
В первый тур я шел с мыслью, что подготовился правильно. Встречный ветер усилился с порывами до 10 м/с, давление тоже менялось так как на небе стали надвигаться дождевые тучи. На канале чем хорошо – рыба рассредоточена относительно равномерно, так что каким стартуешь – не так уж важно. Хотя у меня были припасены сектора, где я на тренировке ловил более стабильно)))…первый час показал, что все плохо!!! Клев заметно упал по сравнению с тренировкой ))) (как обычно) причем не только у меня. Для дальней дистанции у меня был рабочий Икс-Тюн девятифутовый, которым я осенью 9 грамм «ложил»  аккурат в траву на том берегу, сейчас при таком ветре получалось немного перебрасывать за середину, издеваться над спиннингом не хотелось, единственным рабочим вариантом осталось 1,5грамма с микросатурном. Итог первого часа 3 рыбы около 130 грамм общим весом. Во втором часу доловился одним окунем, и третий час остался без рыбы…. Печальный итог 11-й в зоне с общим весом 188грамм.
В туре попался довольно неплохой карась на микруху и штук шесть «сан фиш» (солнечный окунь) который в зачет не идет. Хотя зря… довольно активный и красивый рыб. Поклевка и вываживание очень похожи на классического окуня. Рот у него поменьше, поэтому на крупную приманку не клюет.
санфиш
Ребята из команды были где-то же на том уровне. Уже тогда я понимал, что в призах не быть, но сдаваться не собирался…Перерыв провел в разъездах. Надо было в аптеке купить витамины ребенку, которые закончились, а аптека в Новой Каховке. Степные дороги – это прикол! Они все практически прямые, без поворотов, а если и есть, то очень плавные. Деревьев, закрывающих обзор, тоже нет. Дороги не загружены. Видимость – за горизонт. Это позволяло перемещаться по территории со скоростью 130-160км/ч. А расстояния приличные: от гостиницы до зоны соревнований около 50км (пол часа при 100-120км/ч), от гостиницы до Каховки – 30км, от Каховки до соревнований 50км. В общем такой типа Т-образный разъезд. Было время подумать, как улучшиться во втором туре…Быстро управившись, у меня осталось еще время вздремнуть полтора часика.
Во второй тур вышел с двумя спиннингами с весом 1,5грам микросатурн и 1,0 микрограб дюймовый. Стартуем, в соседнем секторе Лясов. У меня на втором забросе результативная поклевка, через четыре заброса добираю еще окуня, Лясов берет одного поменьше… взвешивание, у меня 170грамм, начинаю перемещаться по секторам добираю еще одного окуня и по результату первого часа у меня 220гр. Знаю, в зоне Роман Негруца увалил биг-фиш на 370 грамм и доловился, стабильно ловит Лясов и Федоренко Виталий из Херсонской команды… много кто не разловился и я оцениваю свои шансы – в тройке!
Бигфиш у Романа Негруца
Второй час пролетел быстро, перемещался, пробовал разные проводки – результат 0. Рыба очень стала осторожной. Стабильно ловил Лясов и Негруца, а также в протоколе были записи у Федоренко и еще несколько менее важных записей. Я понимаю, что если я сейчас что-то не предприму, то начну «сползать» вниз по таблице. Ставлю мормышку 0,7 в серебре «дискобол» и дюймовый твистер от понтун21 в песчаном цвете с зеленой блесткой. Третий час, на первой проводке зарабатываю уверенную поклевку и ловлю окуня! Мне это предает уверенности, еще какое-то время полосую приманкой сектор. Молчит! Начинаю перемещаться. Рыба очень осторожна – было несколько холостых поклевок, доловился в разных секторах еще двумя окунями. В крайней пятиминутке в прилове сан фиш – обидно! В протоколе записи только четыре фамилии! Понимаю, что я 4-й, так как свой 2-й час тура профукал и наверстать не успел…Но это дает мне понимание, что я буду делать завтра.
Третий тур, зона В. В зоне соревнований канал поворачивает и, зона В как раз и есть весь поворот. Это эпицентр ветра течения и бурлящей воды с травой на пол сектора, которую сгоняет со всей окрестности. В третий день ветер максимальный за все дни, переменная облачность, достаточно прохладно. Волны достигают в высоту пол метра, поэтому на плитах приходится стоять повыше, чтобы не соскользнуть в воду. Стоит задача – забросить мормышку с твистером в траву на расстояние 10-15м от берега при сильнейшем встречном ветре!!! В арсенале два самых ул-спиннинга с мормышками разного цвета и дюймовыми твистерами (у меня их было четыре цвета). План – работаю стабильным цветом, если становится хуже – начинаю перебирать цвета. Все остальные приманки и прочее барахло оставил – чтобы перемещаться на легке. Первый час в своем стартовом секторе ловлю две рыбы. Теперь со мной из команды «Фанатик» Андрей Жидилин. Он так же ловит на ближней дистанции. Такая же тактика у брата Виталия (который обловил меня в прошлом туре) – Сергея. Гроза ловит на джиг-риг 12 грамм на дальней дистанции. Эта тактика приносит ему в первом часе двух окуней общим весом 370 грамм. Андрей Жидилин пока отстает, и по итогу первого часа оцениваю себя «в четверке», так как записей много, и выяснить пока сложно. Интрига оставалась до конца тура. Во втором часе доловил двух окуней. В зоне было поймано пару окуней за 100 грамм каждый, и тут уже тяжело было оценить, где я в турнирной таблице с общим весом 280грамм.  >>>>>>>
Ремарка. В туре у меня:
1. Tict Sram UTR-68-TOR The Answer  до 3-х грамм + Daiwa Theory 2004 + YGK X4 Upgrade 0.2
2. Yarie Navy Shahrazad SZ-632 XUL  до 4-х грамм + Daiwa Theory 2004 + YGK X4 Upgrade 0.3
Флюр 0,165мм + 0,7грамм + твистер 1” на обоих комплектах. Так вот, закинуть приманку на 15м удавалось только тиктом!!! Забросы вторым комплектом возвращали приманку практически в ноги. Так что практически весь тур отловил тиктом. На такой рыбалке открылись преимущества экстра-экстра-фастового строя в сочетании с высокой тактильной чувствительностью.  Я мог различить: когда я прохожу по стеблям травы и когда осторожный окунь начинает пробовать приманку. Спиннинг всем рекомендую, сначала после покупки были некоторые сомнения, что неоправданно дорого, в основном я его опробовал на форели, но после этих соревнований сомнений не осталось – идеальный инструмент!
>>>>>>>   В третьем часе перемещаюсь по секторам. Начинаю с последних секторов, не клюет, в крайнем секторе Андрей долавливает достаточно крупного 88гр окуня! У остальных тишина! Прошло 15 минут, решаю переместиться в начало зоны. Ставлю более темный цвет – болото с блестками.
Начинаю экспериментировать с проводками – тихо. Рядом тихо, в соседней зоне А, судья «курит» без дела. Смещаюсь в 21 сектор. Тут долавливаю сразу двух окуней, и одного «сливаю» перед подсаком – расслабился и оставил далековато подсак! В последние 3 минуты долавливаю еще одного окуня в соседнем секторе на 32 грамма, как позже выяснилось, он перенес меня в турнирной таблице с 3-го на 1-е место в зоне. Интрига сохранялась до объявления результатов, я понимал, что я в тройке, но не более. Партнеры по команде в третьем туре с нулями. В итоге у меня 12 место из 42, и понимание, что мне удалось! Не сразу, но все же!
Дальше сборы…. В «Асканию-Нова» мы приехали в три часа дня. На экскурсию по девственным степям, мы не успели, так как она длится 3 часа и закрывается комплекс в 5 часов вечера. Поэтому выбрали прогулку по зоопарку, где животные достаточно вольно себя чувствуют. Клеток практически нет, и территория выделена под обитание достаточно большая. Так же там есть озеро «много рыбы» и рай для водоплавающих птиц. Их там много, причем павлины (около 30 штук) свободно гуляют по парковым дорожкам, правда потрогать не даются ))), но к людям привыкли.Уставшие, но довольные отправились в путь домой. Обязательно вернемся! Надо выиграть чемпионат и побывать на экскурсии в девственных степях с сайгаками, которые свободно перемещаются стадами по огромной площади заповедника.

Спасибо всем, организаторам. Лично Диме Николаенко за участие в вопросах, Лясову Даниле за подсказки в туре, Ткаченко Артему за фото с канала, которые я использовал в этом отчете.
 

Оффлайн Комлев Сергей

 Спасибо за отчет.
Хотел посмотреть результаты, но для этого нужно регистрироваться на сайте   http://forum.ksfrs.ks.ua , можно конечно, но зачем эта секретность ? Не добавляет популярности данным соревнованиям  :sad:
 
 

Оффлайн Литецкий Вадим

Спасибо за отчет.
Хотел посмотреть результаты, но для этого нужно регистрироваться на сайте   http://forum.ksfrs.ks.ua , можно конечно, но зачем эта секретность ? Не добавляет популярности данным соревнованиям  :sad:
 


На самом деле у них какая-то техническая проблема с форумом, там даже если зарегистрировался, то не можешь писать сообщения.... я регистрировался по телефону !

З.Ы. На самом деле я там результатов не нашёл....
 

Оффлайн Литецкий Вадим

официальные результаты из группы в вайбере
1-й тур
2-й тур
3-й тур
ФИНАЛЬНЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ:


 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей