Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Ташлицкий Виталий

Страницы: [1]
1
Список учасників:

1."KruchkoFF"
Третяк Андрій
Ташлицький Віталій

2."..."
Селивоненко Сергій
Чабаненко Олександр

3."Rakovka"
Тітов Дмитро
Починок Артем

4."Ерши" Полтава
Єгоришев lван
Єгоришев Андрiй

5.Flagman Kremen
Денисенко Богдан
Гудович Антон

6."Кремень"
Бірюков Павло
Мирний Владислав

Особистий залік:

Єльченко Володимир
Бондаренко Олександр
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей

2
Затверджую: Президент Федерації
риболовного спорту Полтавської області
____________ Аманов М.М.
____________2019 р.

Погоджено:
Начальник Управління
у справах сім'ї, молоді та спорту
Полтавської облдержадміністрації.
_____________ Буцький О.В.
_____________ 2019 р.

Положення про проведення відкритого Кубку Полтавської області з ловлі риби фідером
18-19.05.2019 м.Кременчук р. Дніпро пляж «Нудистський»(«Пожарка») .

1.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Чемпіонат Полтавської області проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту у Полтавській області;
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських
змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння
спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.
2.ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань здійснюється Полтавською обласною федерацією риболовного спорту
Безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань з спортивної ловлі фідером і даного Положення.
3.ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період  18-19.05.2019, в два етапи тривалістю по 5 годин, один етап в день.Якщо кількість учасників становитиме 12 або менше,зони змагань  «А» і «Б» буде розмічена на «Нудистському» пляж м.Кременчук. В разі коли кількість учасників становитиме більше 12 осіб,зона «А» буде розмічена на «Нудистському» пляжі,а зона «Б» на пляжі «Пожарка» в місті Кременчук. Максимальна кількість учасників 24 особи.   
4.УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі Полтавської області та інших регіонів України, які за віком не молодші 18 років. Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника + 2 тренера (за бажанням,при цьому одна особа може бути тренером виключно однієї команди).
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5.ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

18 травня

5:45 – 6:15 реєстрація учасників;
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкуваня зон на 2 тури,жеребкування секторів на І тур;
6:30 – шикування, відкриття змагань;
6:45 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8-50 стартовий закорм
9-00 старт
14:00 – фініш першого етапу, зважування.

19 травня
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
6:30 – 6:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8-50 стартовий закорм
9:00 – старт 2 етапу змагань;
14:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
16:00 - нагородження переможців, закриття змагань.

6.ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Сектора будуть розміщені в двох зонах - А і В, Підрахунок результатів буде проводитись окремо в кожній зоні. При реєстрації кількості команд, більше 20-ти, буде розділення на пів-зони .
Змагання проводиться згідно діючих на момент проведення змагань правил Федерації Риболовного Спорту України, з врахуванням змін та доповнень, окремо зазначених в цьому Положенні.
6.1. Лов риби здійснюється одним фідерним вудилищем, оснащеним котушкою, з намотаною на ній волосінню (шнуром), яка пропущена через всі кільця вудилища.Учасник при собі може мати необмежену кількість запасних вудлищ. Забороняється використання інших сигналізаторів покльовок, крім квівертіпа.
6.2 Дозволено використовувати тільки один варіант монтажу, який називається «Running Feeder Rig». Оснащення не повинна мати верхнього стопора і давати можливість годівниці вільно рухатися по шнуру (основної волосіні) і проходити через верхні вузли (якщо такі є). Можливі незначні зміни оснастки, але основні принципи порушувати заборонено. Між повідцем і нижнім стопором можливі вставки з різних матеріалів (фидергам, монофільная волосінь, флюорокарбон і ін.) .Мінімальна Довжина повідця 50 см.Забороняється використання в будь-яких частинах оснастки матеріалів з позитивною плавучістю (пробки, пінопласту, і т.п. матеріалів штучного або природного походження).
6.3. Забороняється вхід в зону до сигналу «Вхід в зону».
6.4. За першим сигналом «Вхід в зону» учасники займають свої сектора і починають підготовку до лову. Надавати їм практичну допомогу в підготовці місця змагання, снастей і прикормки забороняється. Промір дна дозволяється лише грузилом.
6.5. За сигналом «Старт» учасники приступають до лову риби.
6.6 На стартовий закорм відводиться 10 хвилин. Забороняється використовувати спеціально сформовані кулі прикормки. Забороняється користуватися рогатками, ракетами, парашутами, спомбамі і т.д.Максимальні розміри годівниці обмежені – довжина 7 см., ширина (діаметр) – 5 см. Забороняється ловити з грузилом. Дозволяється ловити з пустою годівницею (не наповненою кормом чи живими компонентами). Порушувати вимоги пункту. Мінімальна вага годівнички має бути 15 гр. Ловля грузилом замість годівнички ,заборонена 6.6. Правил заборонено
6.7. Учаснику змагань дозволяється застосовувати прикормку і насадку природного походження. Можна використовувати атрактанти і фарбувальні речовини. Забороняються приманки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб. Забороняється застосування наркотичних і одурманюючих рибу речовин. На один тур на кожного учасника кількість прикормки 12 літрів. Крім того, кількість живих компонентів не більше 2,5 літрів, в тому числі мотиля не більше 0,5 літра (в тому числі не більше 0,125 насадочного).
6.8. Учасникам забороняється в якості наживки використовувати на гачку штучні насадки, спливаючі насадки (поп-ап), такі як пінопласт, пробка і т.д., а також використовувати власний монтаж. Учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини.
6.9. Учасники змагань не мають права приймати від інших учасників і інших осіб практичну допомогу в підготовці місця змагань, снастей, насадки і прикормки, і надавати допомогу іншим учасникам.
6.10. Учасник змагань не має права без дозволу судді входити в воду.
6.11. Спіймана риба зберігається в розтягнутому на всю довжину коші, що знаходиться у воді не менше 1 метра. Довжина садка не менше 2 метрів. Піймання риби зараховується і тоді, коли вона випадково спіймана не за рот. Навмисне багріння риби заборонено. Риба, спіймана сумісно з іншою оснасткою (обірваною), теж приймається до заліку. Якщо при цьому спіймано більше ніж одна риба, до заліку приймається тільки одна (на розсуд спортсмена), всі інші повинні бути негайно відпущені. Якщо риба зловлена спортсменом зачепила оснастку сусіднього спортсмена , то вона зараховується при умові ,що оснастки розпутуються до кінця виважування. .Якщо два риболови зловили дві риби і їх оснастки переплутались , то тоді зараховують дві риби при умові, що оснастки розплутаються до кінця виважування .Якщо лєски риболовів до закінчення виважування не розплутались , тоді одна або дві риби не зараховуються і повинні бути негайно випущені у воду . Учасники, які не мають засобу для зберігання риби, до змагання не допускаються.
6.12. По третьому сигналу, що сповіщає фініш, учасники змагань припиняють ловлю і залишаються у місця лову до прибуття судді-контролера за уловом. У залік приймається тільки спіймана і вийнята з води риба до сигналу фініш. Зважування проводиться одними вагами для всієї зони. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами судді і учасників.
6.13. Після закінчення змагань учасник зобов'язаний прибрати в своєму секторі все сміття.
6.14. Вся риба, спіймана на протязі двох турів і під час офіційного тренування повинна бути відпущена.
Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних правил спортивного риболовства.
7.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Переможці та призери змагань нагороджуються медалями,грамотами та цінними призами.
8.ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією змагань, покриваються за рахунок вступних внесків. Вступні внески становлять 250 гривень з учасника.. Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.
Учасники що залишаються на водоймі до другого етапу і мають бажання ночувати у наметовому містечку - забезпечують себе наметами і всім необхідним самостійно. Місце розташування наметів буде уточнено.
9.РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на даному сайті, в цій темі.
Для реєстрації необхідно повідомити:
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Тренер,запасний (якщо є)
5. Контактний телефон.
Заявки, подані не належним чином будуть видалятись. Заявки, прийняті до реєстрації будуть додаватись до основного списку, який буде поновлюватись в наступному за цим повідомлені.
10.БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
11.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Під час змагань категорично забороняється:
- тренування в зоні проведення змагань після закінчення І туру;
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу під час змагань;
- засмічення зони лову та розташування.
УВАГА! За грубе порушення загальноприйнятих правил та норм поведінки в суспільстві – НЕГАЙНА ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ!!!
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей

3
Первый этап ЧПО 2018 состоялся.Кременчугское водохранилище в Недогарках в очередной раз доказало свой характер.Особенно показательным выдался первый тур,четыре участника с нулями,а с уловом в три рыбки люди рвали зону.К слову на тренировках отлично ловили плотву до 6 кг за 5 часов.
Во втором туре всё было более прозаично,рыбка уже клевала,но только у тех кто подобрал к ней ключик.В итоге победили сильнейшие с чем их поздравляю.
От лица всех присутствующих на сем действе хотелось бы поблагодарить наших спонсоров компании "KruchkoFF" и "Fishing Roi" за помощь в организации и ценные призы для победителей.Отдельная благодарность нашему рефери Жиденко Илье за беспристрастное судейство.
До встречи на втором этапе...Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей, Литецкий Вадим, Аманов Максим

4


Список участников:

1."Борисфен-KruchkoFF"-Кременчуг

Ташлицкий Виталий

Третяк Андрей

2."FLAGMAN KREMEN"-Кременчуг

Денисенко Богдан

Гудович Антон

3. "Kremen Feeder Team"

Бондоренко А А..

Бирюков П С
 
4. "Ерши" Полтава

Егорышев Иван

Егорышев Андрей

5."Борисфен" Полтава-Кременчуг

Жуков Николай

Боровик Алексей
....

Личный зачет:

Титов Дмитрий-Кременчуг

Починок Артём-Кременчуг

Леонов Антон-Полтава

Савченко Виталий-Полтава

Рудь Заур-Полтава

Мисютин Святослав-Полтава

Мирный Владислав-Кременчуг

Марченко Валерий-Кременчуг
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Литецкий Вадим

5
 Затверджую:                                                                                                                                                             Президент Федерації
риболовного спорту Полтавської  області
____________ Аманов М.М.
____________2018 р.

Погоджено:
Начальник Управління
у справах сім'ї, молоді та спорту
Полтавської облдержадміністрації.
_____________ Буцький О.В.
_____________ 2018 р.

Положення про проведення відкритого Чемпіонату Полтавської області з ловлі риби фідером. 14-15.07.2018 с.Недогарки , Полтавської області.  Дамба Кременчуцького водосховища.
1.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Чемпіонат  Полтавської області   проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту у Полтавській області;
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських
змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння
спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.
2.ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань здійснюється Полтавською обласною федерацією риболовного спорту
Безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань з спортивної ловлі фідером  і даного Положення.
3.ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період 14-15.07.2018, в два етапи тривалістю по 5 годин, один етап в день.
4.УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі Полтавської області та інших регіонів України, які за віком не молодші 18 років.  Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника + тренер(за бажанням,при цьому одна особа може бути тренером виключно однієї команди).
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в
суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5.ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
14 липня

5:45 – 6:15 реєстрація учасників;
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкуваня зон на 2 тури,жеребкування секторів на І тур;
6:30 – шикування,  відкриття змагань;
6:45 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8-50 стартовий закорм
9-00 старт
14:00 – фініш першого етапу, зважування.

15 липня
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
6:30 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 стартовий закорм                                                                                                                                       9:00 – старт 2 етапу змагань;
14:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
16:00 - нагородження переможців, закриття змагань.
6.ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Сектора будуть розміщені в двох зонах - А і В, Підрахунок результатів буде проводитись окремо в кожній зоні. При реєстрації кількості команд, більше 20-ти, буде розділення на пів-зони .
Змагання проводиться згідно діючих на момент проведення змагань правил Федерації Риболовного Спорту України, з врахуванням змін та доповнень, окремо зазначених в цьому Положенні.
6.1.  Лов риби здійснюється одним фідерним вудилищем, оснащеним котушкою, з намотаною на ній волосінню (шнуром), яка пропущена через всі кільця вудилища.Учасник при собі може мати необмежену кількість запасних вудлищ.  Забороняється використання інших сигналізаторів покльовок, крім квівертіпа.
6.2 Дозволено використовувати тільки один варіант монтажу, який називається «Running Feeder Rig».  Оснащення не повинна мати верхнього стопора і давати можливість годівниці вільно рухатися по шнуру (основної волосіні) і проходити через верхні вузли (якщо такі є).  Можливі незначні зміни оснастки, але основні принципи порушувати заборонено.  Між повідцем і нижнім стопором можливі вставки з різних матеріалів (фидергам, монофільная волосінь, флюорокарбон і ін.) .Мінімальна Довжина повідця 50 см.Забороняється використання в будь-яких частинах оснастки матеріалів з позитивною плавучістю (пробки, пінопласту, і т.п. матеріалів штучного або природного походження).
6.3.  Забороняється вхід в зону до сигналу «Вхід в зону».
6.4.  За першим сигналом «Вхід в зону» учасники займають свої сектора і починають підготовку до лову.  Надавати їм практичну допомогу в підготовці місця змагання, снастей і прикормки забороняється. Промір дна дозволяється лише грузилом.
6.5.  За сигналом «Старт» учасники приступають до лову риби.
6.6  На стартовий закорм відводиться 10 хвилин.  Забороняється використовувати спеціально сформовані кулі прикормки.  Забороняється користуватися рогатками, ракетами, парашутами, спомбамі і т.д.Максимальні розміри годівниці обмежені – довжина 7 см., ширина (діаметр) – 5 см. Забороняється ловити з грузилом. Дозволяється ловити з пустою годівницею (не наповненою кормом чи живими компонентами). Порушувати вимоги пункту.Мінімальна вага годівнички має бути 15 гр. Ловля грузилом замість годівнички ,заборонена 6.6. Правил заборонено
6.7.  Учаснику змагань дозволяється застосовувати прикормку і насадку природного походження.  Можна використовувати атрактанти і фарбувальні речовини.  Забороняються приманки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб.  Забороняється застосування наркотичних і одурманюючих рибу речовин.  На один тур на кожного учасника кількість прикормки 12 літрів.  Крім того, кількість живих компонентів не більше 2,5 літрів, в тому числі мотиля не більше 0,5 літра (в тому числі не більше 0,125 насадочного).
6.8.  Учасникам забороняється в якості наживки використовувати на гачку штучні насадки, спливаючі насадки (поп-ап), такі як пінопласт, пробка і т.д., а також використовувати власний монтаж.  6.13.  Учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини.
6.9.  Учасники змагань не мають права приймати від інших учасників і інших осіб практичну допомогу в підготовці місця змагань, снастей, насадки і прикормки, і надавати допомогу іншим учасникам.
6.10.  Учасник змагань не має права без дозволу судді входити в воду.
6.11.  Спіймана риба зберігається в розтягнутому на всю довжину коші, що знаходиться у воді не менше 1 метра.  Довжина садка не менше 2 метрів.  Піймання риби зараховується і тоді, коли вона випадково спіймана не за рот.  Навмисне багріння риби заборонено. Риба, спіймана сумісно з іншою оснасткою (обірваною), теж приймається до заліку. Якщо при цьому спіймано більше ніж одна риба, до заліку приймається тільки одна (на розсуд спортсмена), всі інші повинні бути негайно відпущені. Якщо риба зловлена спортсменом зачепила оснастку сусіднього спортсмена , то вона зараховується при умові ,що оснастки розпутуються до кінця виважування. .Якщо два риболови зловили дві риби і їх оснастки переплутались , то тоді зараховують дві риби при умові, що оснастки розплутаються до кінця виважування .Якщо лєски риболовів до закінчення виважування не розплутались , тоді одна або дві риби не зараховуються і повинні бути негайно випущені у воду . Учасники, які не мають засобу для зберігання риби, до змагання не допускаються.
6.12.  По третьому сигналу, що сповіщає фініш, учасники змагань припиняють ловлю і залишаються у місця лову до прибуття судді-контролера за уловом.  У залік приймається тільки спіймана і вийнята з води риба до сигналу фініш.  Зважування проводиться одними вагами для всієї зони.  Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами судді і учасників.
6.13.  Після закінчення змагань учасник зобов'язаний прибрати в своєму секторі все сміття.
6.14.  Вся риба, спіймана на протязі двох турів і під час офіційного тренування повинна бути відпущена.
Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних правил спортивного риболовства.
7.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Переможці та призери змагань нагороджуються медалями,грамотами та цінними призами.
    8.ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією змагань, покриваються за рахунок вступних внесків. Вступні внески становлять 200 гривень з учасника.. Проїзд, харчування та проживання
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей, Литецкий Вадим

7
Вопреки апокалиптическим прогнозам погоды КПО 2018 состоялся и прошел он я считаю на достаточно высоком уровне. Как участник сего действа, я хочу поздравить победителей и призеров. Также хочу выразить огромную благодарность нашим спонсорам: компаниям «KruchkoFF» «FishDream» «Ибис» «Feedersport» и лично Андрея Третяка. Большое спасибо нашим судьям  Илье Жиденко и Владимиру Романенко за честное и беспристрастное судейство. Отдельное спасибо Алексею Боровику именно благодаря ему мы провели наш Кубок на таком интересном водоёме.

До новых встреч на водоёмах!!!
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей

8


Регистрацию закрываем 9.03.2018 12-00  :take_example:

Жеребьевка 1/16 состоится 11.03.2018 12-00 г.Кременчуг м."KruchkoFF"
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Аманов Максим, Баринов Константин

9
Положение о проведении
Большого Кубка ФишДрим по фидеру 2018

1. Цели и задачи.
1.1. Соревнования проводятся с целью:
- популяризации рыболовного спорта;
- воспитание бережного отношения к природе;
- обмена опытом;
- определения сильнейшего рыболова.

2. Формат проведения Кубка:
2.1. Кубок проводится в формате дуэлей.
2.2. Все зарегистрировавшиеся участники слепой жеребьёвкой разбиваются на пары.
2.3. Участники самостоятельно выбирают водоемы для поединков и соревнуются в сроки до отведенной конечной даты тура. На проведении дуэли дается 30 дней (текущий месяц). День и время также выбираются участниками по соглашению. Участники дуэли обязаны не менее чем за три дня оповестить о месте, дате и времени дуэли. Для того чтобы все желающие имели возможность наблюдать за ходом соревнований. А так же для того, чтобы организаторы имели возможность проконтролировать выполнение данного положения.
2.4. В случае невозможности прийти к компромиссу в выборе водоема, оргкомитет назначает следующие обязательные водоемы для дуэлей:г.Кременчуг "Щебенка" в Крюкове
2.5. Использовать прикормку во время ловли можно только производства компании ФишДрим. Замешивать прикормку можно только на водоёме. Пачки с прикормкой разрываются на глазах у оппонента. Контроль за данным пунктом возлагается на участников дуэли, а также на организаторов соревнований, которые могут приехать и проконтролировать выполнение всех пунктов данного положения.
Начиная с ? финала прикормка будет предоставляться Генеральным спонсором компанией ФишДрим и во время ловли используется только выданная прикормка:
- 1/4 финала – 10 пачек прикормки Спорт Блэк на двоих в каждой паре,
-1/2 финала – 10 пачек прикормки IQ Чёрный Лещ на двоих в каждой паре,
- Финал – 10 пачек прикормки IQ Чёрный Лещ, 10 пачек IQ Метод на двоих.
Сиропы, аттрактанты и другие добавки можно использовать любого производителя.
2.6. Поединок состоит из одной дуэли.
2.7. В случае невозможности договориться о времени поединка, оргкомитет назначает днём поединка последнее воскресенье месяца перед датой жеребьевки следующего этапа. Старт дуэли в 9:00 (по Киевскому времени). Место - г.Кременчуг "Щебенка" в Крюкове .Если один из участников не явился на поединок, не вышел на связь, то его оппонент после первого заброса снасти, считается победителем дуэли.
2.8. Количество участников ограничено - 32 (начиная с 1/16 финала) либо 16 (начинаем с 1/8). При зарегистрированном количестве менее 14 человек, турнир проводиться не будет.
2.9. Если количество участников будет менее 32 или 16, то оставшееся количество будет дополнено виртуальными рыболовами. Во время жеребьевки, если рыболову достался виртуальный участник соревнований, то данный рыболов автоматически проходит в следующий тур.
2.10. Результат дуэли оглашается проигравшим дуэлянтом в данной теме форума, или организаторам по телефону или личным сообщением.
2.11. Если количество желающих принять участие в турнире будет превышать 32 человека, то организаторы оставляют за собой право расширить формат соревнований до 1/32 финала Кубка.
2.12. В случае не выполнения участниками любого из пунктов данного положения, организаторы оставляют за собой право применения к нарушителю штрафных санкций вплоть до дисквалификации.

3. Организатор соревнований и спонсоры:
3.1. Организатор соревнований члены ПОФРС и Компания ФишДрим.
3.2. Генеральным спонсором Кубка является компания ФишДрим.
4. Участники.
4.1. К участию в соревнованиях допускаются все желающие. Денежных взносов за участие в Кубке НЕТ.
4.2. Участники соревнований обязаны знать и выполнять «Правила любительського і спортивного рибальства» - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99 .
Участники соревнований несут полную ответственность за последствия, к которым могут привести несоблюдение правил поведения на водоеме, норм поведения в местах общего пользования.
5. Награждение.
5.1. Победитель соревнования награждается Большим переходящим Кубком с обязательной гравировкой на нём его Фамилии и инициалов с надписью «Лучший фидерист 2018 года», а также уменьшенной копией этого Кубка, которая остаётся у него навсегда.
5.2. Также финалисты будут награждены призами от Компании ФишДрим.
5.3  Победитель также получит памятный серебрянный значек Фишдрима.
5.4. Компания ФишДрим объявляет конкурс на лучший отчёт каждого тура, включая полуфинал.
Отчёт может написать каждый участник Большого Кубка ФД не зависимо от того, является он победителем или побеждённым. Отчёты о проведённых дуэлях нужно размещать на данном сайте.
6.Победитель Кубка получает право участвовать в Кубке Кубков FISH DREAM

График:

1/16 1-29.04

1/8 1-27.05

1/4 1-24.06

1/2 1-29.07

Финал 1-29.08

Список участников:

1.Бирюков Павел Кременчуг 0984565440
2.Бондаренко Александр Кременчуг 0987322218
3.Боровик Алексей Полтава 0675310401
4.Денисенко Богдан Кременчуг 0966699626
5.Жуков Николай Кременчуг 0988758562
6.Мирный Влад Кременчуг 0972325305
7.Попов Георгий Кременчуг 0971614522
8.Починок Артем Кременчуг 0988989044
9.Ташлицкий Виталий Кременчуг 0970673484
10.Титов Дмитрий Кременчуг 0671536816
11.Третяк Андрей Кременчуг 0685272318
12.Минашкин Олег Кременчуг 0673509446
13.Радочин Сергей Кременчуг
14.Добровицкий Дмитрий Кременчуг 0679830696
15.Егорышев Иван Полтава 066-415-04-20
16.Гавриленко Юрий 0676238810 Кременчуг
17.Гудович Антон Кременчуг 0689656875 Кременчуг
18.Ольшанский Евгений Кременчуг
19.Селивоненко Сергей 0675320461 Кременчуг
20.Леонов Антон Полтава 0990003726
21.Тюваев Роман 0966206316 Комсомольск
22.Скибинский Александр 0971977889 Комсомольск
23.Басенко Денис 0675466133 Комсомольск
24.Беляев Дмитрий 0685036547 Комсомольск
25.Красногляд Сергей 0972510854 Глобино
26.Жиденко Илья 0972323932 Кременчуг
27.Савчук Иван 0676615161 Кременчуг
28.Курченко Александр 0976921136 Кременчуг
29.Пугачов Максим 0987202836 Кременчуг
30.Погорелов Владимир 0971227930 Кременчуг
31.Мудрак Евгений 0960446636 Комсомольск
32.Кизима Александр 0984819449 Кременчуг
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей, Шаманов Александр, Аманов Максим

10
Положение о проведении
Большого Кубка ФишДрим по фидеру 2018

1. Цели и задачи.
1.1. Соревнования проводятся с целью:
- популяризации рыболовного спорта;
- воспитание бережного отношения к природе;
- обмена опытом;
- определения сильнейшего рыболова.

2. Формат проведения Кубка:
2.1. Кубок проводится в формате дуэлей.
2.2. Все зарегистрировавшиеся участники слепой жеребьёвкой разбиваются на пары.
2.3. Участники самостоятельно выбирают водоемы для поединков и соревнуются в сроки до отведенной конечной даты тура. На проведении дуэли дается 30 дней (текущий месяц). День и время также выбираются участниками по соглашению. Участники дуэли обязаны не менее чем за три дня оповестить о месте, дате и времени дуэли. Для того чтобы все желающие имели возможность наблюдать за ходом соревнований. А так же для того, чтобы организаторы имели возможность проконтролировать выполнение данного положения.
2.4. В случае невозможности прийти к компромиссу в выборе водоема, оргкомитет назначает следующие обязательные водоемы для дуэлей:с.Недогарки дамба Кременчугского вдхр
2.5. Использовать прикормку во время ловли можно только производства компании ФишДрим. Замешивать прикормку можно только на водоёме. Пачки с прикормкой разрываются на глазах у оппонента. Контроль за данным пунктом возлагается на участников дуэли, а также на организаторов соревнований, которые могут приехать и проконтролировать выполнение всех пунктов данного положения.
Начиная с ? финала прикормка будет предоставляться Генеральным спонсором компанией ФишДрим и во время ловли используется только выданная прикормка:
- 1/4 финала – 10 пачек прикормки Спорт Блэк на двоих в каждой паре,
-1/2 финала – 10 пачек прикормки IQ Чёрный Лещ на двоих в каждой паре,
- Финал – 10 пачек прикормки IQ Чёрный Лещ, 10 пачек IQ Метод на двоих.
Сиропы, аттрактанты и другие добавки можно использовать любого производителя.
2.6. Поединок состоит из одной дуэли.
2.7. В случае невозможности договориться о времени поединка, оргкомитет назначает днём поединка последнее воскресенье месяца перед датой жеребьевки следующего этапа. Старт дуэли в 9:00 (по Киевскому времени). Место - с.Недогарки дамба Кременчугского вдхр .Если один из участников не явился на поединок, не вышел на связь, то его оппонент после первого заброса снасти, считается победителем дуэли.
2.8. Количество участников ограничено - 32 (начиная с 1/16 финала) либо 16 (начинаем с 1/8). При зарегистрированном количестве менее 14 человек, турнир проводиться не будет.
2.9. Если количество участников будет менее 32 или 16, то оставшееся количество будет дополнено виртуальными рыболовами. Во время жеребьевки, если рыболову достался виртуальный участник соревнований, то данный рыболов автоматически проходит в следующий тур.
2.10. Результат дуэли оглашается проигравшим дуэлянтом в данной теме форума, или организаторам по телефону или личным сообщением.
2.11. Если количество желающих принять участие в турнире будет превышать 32 человека, то организаторы оставляют за собой право расширить формат соревнований до 1/32 финала Кубка.
2.12. В случае не выполнения участниками любого из пунктов данного положения, организаторы оставляют за собой право применения к нарушителю штрафных санкций вплоть до дисквалификации.

3. Организатор соревнований и спонсоры:
3.1. Организатор соревнований члены ПОФРС и Компания ФишДрим.
3.2. Генеральным спонсором Кубка является компания ФишДрим.
4. Участники.
4.1. К участию в соревнованиях допускаются все желающие. Денежных взносов за участие в Кубке НЕТ.
4.2. Участники соревнований обязаны знать и выполнять «Правила любительського і спортивного рибальства» - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99 .
Участники соревнований несут полную ответственность за последствия, к которым могут привести несоблюдение правил поведения на водоеме, норм поведения в местах общего пользования.
5. Награждение.
5.1. Победитель соревнования награждается Большим переходящим Кубком с обязательной гравировкой на нём его Фамилии и инициалов с надписью «Лучший фидерист 2018 года», а также уменьшенной копией этого Кубка, которая остаётся у него навсегда.
5.2. Также финалисты будут награждены призами от Компании ФишДрим.
5.3  Победитель также получит памятный серебрянный значек Фишдрима.
5.4. Компания ФишДрим объявляет конкурс на лучший отчёт каждого тура, включая полуфинал.
Отчёт может написать каждый участник Большого Кубка ФД не зависимо от того, является он победителем или побеждённым. Отчёты о проведённых дуэлях нужно размещать на данном сайте.
6.Победитель Кубка получает право участвовать в Кубке Кубков FISH DREAM
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей, Аманов Максим

11
Фідер:
Відкритий Кубок Полтавської області 19-20.05.2018 Орільська дамба Кам'янське вдсх
Відкритий Чемпіонат Полтавської області 14-15.07.2018 с.Недогарки Кременчуцьке  вдсх/с.Бугаївка Кременчуцьке вдсх
Відкритий Чемпіонат Полтавської області 15-16.09.2018 с.Трояни р.Середня Говтва
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Аманов Максим

12
Затверджую:                                                                                                                                                             

Президент Федерації риболовного спорту Полтавської  області
____________ Аманов М.М.
____________2017 р.

Погоджено:
Начальник Управління
у справах сім'ї, молоді та спорту
Полтавської облдержадміністрації.
_____________ Буцький О.В.
_____________ 2017 р.

Положення про проведення відкритого Чемпіонату Полтавської області з ловлі риби фідером. 04-06.08.2017р. с.Недогарки Кременчуцького району, Полтавської області.  Дамба Кременчуцького водосховища.
1.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Чемпіонат  Полтавської області   проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту у Полтавській області;
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських
змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння
спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.
2.ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань
здійснюється Полтавською обласною федерацією риболовного спорту
Безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією
згідно Правил змагань з спортивної ловлі фідером  і даного Положення.
3.ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період  4-6 серпня  2017 с.Недогарки  , в два етапи тривалістю по 5 годин, один етап в день.
4.УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі Полтавської області та інших регіонів України, які за віком не молодші 18 років.  Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника + тренер(за бажанням,при цьому одна особа може бути тренером виключно однієї команди).
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в
суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5.ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Приїзд учасників змагань: не пізніше 5 серпня 6:00 години. Дозволено заїзд учасників в п’ятницю, 4 серпня 2017р.
5 серпня
5:45 – 6:15 реєстрація учасників;
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкуваня зон на 2 тури,жеребкування секторів на І тур;
6:30 – шикування,  відкриття змагань;
6:45 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8-50 стартовий закорм
9-00 старт
14:00 – фініш першого етапу, зважування.
6 серпня
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
6:30 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 стартовий закорм
9:00 – старт 2 етапу змагань;
14:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
16:00 - нагородження переможців, закриття змагань.
6.ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Сектора будуть розміщені в двох зонах - А і В, Підрахунок результатів буде проводитись окремо в кожній зоні. При реєстрації кількості команд, більше 20-ти, буде розділення на пів-зони .
Змагання проводиться згідно діючих на момент проведення змагань правил Федерації Риболовного Спорту України, з врахуванням змін та доповнень, окремо зазначених в цьому Положенні.
Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних правил спортивного риболовства.
7.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Переможці та призери змагань нагороджуються медалями,грамотами та цінними призами.
    8.ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією змагань, покриваються за рахунок вступних внесків. Вступні внески становлять 200 гривень з учасника.. Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.
Учасники що залишаються на водоймі до другого етапу і мають бажання ночувати у наметовому містечку - забезпечують себе наметами і всім необхідним самостійно. Місце розташування наметів буде уточнено.
9.РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на даному сайті, в цій темі.
Для реєстрації необхідно повідомити:
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Тренер,запасний (якщо є)
5. Контактний телефон.
6. Заповнити згоду учасника змань. Заповнюеться самостійно та надаеться організаторам змагань під час реєстрації. (бланк заяви додаеться).http://fex.net/?gclid=EAIaIQobChMIkdrTiNeY1QIVSGQZCh2XgAibEAAYASAAEgKcAPD_BwE#!729192161904
Заявки, подані не належним чином будуть видалятись. Заявки, прийняті до реєстрації будуть додаватись до основного списку, який буде поновлюватись в наступному за цим повідомлені.
 10.БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
 11.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Під час змагань категорично забороняється:
- тренування в зоні проведення змагань після закінчення І туру;
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу під час змагань;
- засмічення зони лову та розташування.
УВАГА! За грубе порушення загальноприйнятих правил та норм поведінки в суспільстві – НЕГАЙНА ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ!!!


Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Комлев Сергей, Шаманов Александр, Аманов Максим

13
 Моё мнение, писать отчёты удел победителей и призёров, но по заявкам телезрителей таки решился  написать сей краткий опус.

Подготовка.

В этапе подготовки самым тяжелым, как ни странно, было собрать команду, одни не хотели другие не могли. Если с тройкой разобрались быстро (Саша Бондаренко, Дима Титов и моя скромная персона), то с поиском четвёртого спортсмена возникли трудности, кто то откровенно подвёл, кто то честно отказался. Но как говориться, свято место пусто не бывает, четвёртым членом команды стал Денисенко Богдан. Тренером единогласным решением пригласили Андрея Третяка, человека с огромным опытом в рыбной ловле от поплавка до ловли сома на квок.

Второй сложностью лично для меня стал, выбор прикормки на КУ. Проверенная FishDreamIQgardons вымелась с прилавков наших магазинов, пришлось искать, альтернативу, выбор пал на G.Streampremium.

Тренировка.

Тренироваться командой нам выпало два дня в четверг и пятницу. Если в четверг мы могли выбирать место тренировки (этим местом была зона В, на кубке области она казалась самой тяжелой), то в пятницу на жеребьёвке нам выпадают те же сектора, повторение мать учения ))). По итогам двух дней тренировок мы определили, что ставку нужно делать на плотву, а она предпочитает кормиться на дистанция 40-48 метров в зависимости от сектора, запасной дистанцией стала 25-30 метров, плотвы там на тренировках было меньше, но стабильно ловилась уклея. В конце последнего тренировочного дня, парни из первой команды поделились инфой, что в зоне D, у них ловился карась, по сему мы решили. Что у спортсмена который будет ловить в зоне D будет запасная тактика.

Тур 1

Волею жребия попадаю в зону С сектор 2, по инфе нашего тренера, в этой зоне на тренировке отлично ловили плотву, почти на всей её дистанции, не считая моего сектора и парочки соседних. Оптимизма не добавляла баклажка-поплавок по всей видимости от сетки, на дистанции 50 м от берега чуть левее моего сектора. Но я не стал паниковать - на Кубок Украины приехал. Маркерным грузиком пробиваю рельеф, нахожу перспективный участок ровный столик 5-6 метров перед подъёмом с ракушкой (по колышкам дистанция ровно 45 м), запасную точку нахожу то же столик но поменьше на дистанции 32 м. Заканчиваю подготовку, напутствие от тренера, закорм, старт…С первого заброса после сигнала старт плотва, со второго плотва и так до пятого заброса, на шестом обрыв крючка, меняю поводок, продолжаю ловлю с темпом 30 секунд, чем больше времени от сигнала старт, тем менее активно клевала рыба, добавлять ей активности удавалось добавлением мясного фарша в кормушку из резанного опаря, червя и кормового мотыля. Так медленно но уверенно проходят три часа, дальше начинается поездец, на одном из забросов на катушке слетает петля, ничего страшного, беру запасное удилище и продолжаю ловлю. Но как говоря, беда не приходит одна, петля (борода) образуется на другой катушке, приходится разклипсовывать удилище с ближней дистанции и по колышкам отмерять рабочие 45 метров, а время идёт. На одном из забросов отстрел, а запасных удилищ больше нет, теперь понятно почему именитые спортсмены раскладывают на тур 6-10 палок. Перевязываться времени нет беру удилище с «бородой», руками наматываю витков пять шнура поверх её и клипсуюсь, вроде ловить можно, но дистанция уже не рабочих 45 а 38-40 м, пытаюсь раскормить точку, добавляю фаршу, но плотвы там нет, ловиться уклея, а что делать, так и ловлю её до сигнала финиш. Взвешивание 1980 г и я 15-й в зоне. Партнёры по команде выступили, кто-то хуже, кто-то лучше, по итогам первого тура мы 17-ые в командном зачёте, но судя по раскладу ничего еще не потеряно, будем бороться.

Тур 2

Забегаю наперед скажу, что такого конченного тура у меня еще не было, а теперь по порядку. Жребий садит меня в зону В, сектор 9. По результатам первого тура, зона В была самой рыбной, рыбу почти все ловили с 40+ - метров, на всякий случай промеряюсь и клипсуюсь на 42 метров. Запасная 27 м. Во втором туре синоптики обещали настоящий шторм, по этому очень важно было нормально половить до его начала. Напутствие, закорм, старт…Начинаю ловлю, всё настолько грустно, что от нуля ухожу лиш спустя час после старта и сей процесс ловлей то назвать трудно. Еще и тренер приносит весточку, что почти все соседи по зоне активно ловят. Танцы с бубном, игра с длинной поводков, насадками, подача животины результата не приносят, периодически проверяю запасную дистанцию и там тоже «риб`ячий цвинтар», дальше хуже, начинается настоящий шторм. Тренер приносит новую установку, ухожу на 55 метров и пытаюсь выманить рыбу проводками и потяжками с поводками длинной до 3,5 м и о чудо таки еще 3 плотвички в садке, на этом всё, хотя нет, не всё, на протяжении тура я отстреливаю две и оставляю в глухой цепе 6 кормушек, эффектное завершение соревнований. Я настолько был раздосадован вторым туром, что еле сдержался, что бы не сломать удилища об колено и не стать грибником. Немного успокоило, но в то же время расстроило взвешивание, как оказалось я не последний и всего пару рыбок меня подняли на 2-3 места вверх. Коллеги выступили примерно так же как и я, один Саша выстрелил-5ый в зоне D. В итоге мы в командном зачёте 16, для новой команды не так уж плохо, а вот мои результаты в личке можно считать провалом…

Выводы:

Водоём который в прошлом году, я считал проще пареной репы, оказался очень сложным, плюс погода преподнесла неприятный сюрприз в виде шторма, сидя на платформе можно было наблюдать уплывающие от участников ведра, поводочницы, матрёшки полотенца. Если по первому туру ясно, что меня подвело оснащение, то по второму я спустя 2 дня после КУ я не могу назвать причину пролёта.

Спасибо:

В первую очередь я хочу поблагодарить нашего тренера Третяка Андрея, ты нас направлял в нужном русле, прости, что подвели. Спасибо команде, за то что приехали и боролись. Спасибо Евгению «JR» за его отличные кормушки. Спасибо Аманову Максиму за то, что взвалил на себя весь груз организации Кубка Украины. Спасибо судьям за не предвзятое судейство. Огромное спасибо всему фидерному направлению ПОФРС, каждый из вас по мере возможности помогал в организации КУ.
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Шаманов Александр, Мацко Олег, Баринов Константин

Страницы: [1]