Автор Тема: Повідомлення про оприлюднення проекту Правил любительського рибальства  (Прочитано 3393 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Комлев Сергей

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту «Правил любительського рибальства» (далі - проект Правил) Держрибагентство робить оголошення про його публікацію.

Проект Правил розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства рибного господарства України: www.darg.gov.ua (розділ - «Діяльність»; підрозділ «Проекти документів»).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту Правил у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Державне агентство рибного господарства України (вул. Січових стрільців, буд. 45-А, м. Київ, 04053), e-mail: fish@darg.gov.ua.

Відповідальний виконавець: Скляренко Іван Віталійович, начальник відділу охорони водних біоресурсів Управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології Держрибагентства, тел. 486-29-87.

http://www.darg.gov.ua/_povidomlennj..._0_3699_1.html
 

Оффлайн Шаманов Александр

Иванович, дайте более конкретную ссылку. Я не могу найти проект.
 

Оффлайн Комлев Сергей

http://www.darg.gov.ua/_povidomlennja_pro_0_0_0_3699_1.html
 "ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТ"  ;)

Какой то системный сбой при копировании  ?-?-?, в первом моем сообщении.
 

Оффлайн Комлев Сергей

З метою отримання громадської думки щодо нового проекту «Правил любительського рибальства» (далі - проект Правил), який було розроблено Експертна рада Держрибагентства України з урахуванням більш ніж 300 зауважень та пропозицій, публікуємо його тут після обробки юридичним та науковим підрозділами Держрибагентство України і просимо всіх про максимальне поширення та обговорення.
Завантажити документи можна за посиланнями:
Проект Правил http://goo.gl/t4LYcR
Додаток 1 http://goo.gl/U97b3D
Додаток 2 http://goo.gl/zHGf2s
Додаток 3 http://goo.gl/NYWmKu
Додаток 4 http://goo.gl/iCfDH2
Проект Правил буде також розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства рибного господарства України: www.darg.gov.ua (розділ - «Діяльність»; підрозділ «Проекти документів»).
Зауваження та пропозиції стосовно нового проекту Правил у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:
Експертна рада Держрибагентства України (вул. Січових стрільців, буд. 45-А, м. Київ, 04053), e-mail: erdargua@gmail.com
Контактна особа: Андрій Неліпа, керівник Експертної ради Держрибагентства, тел. 067-505-73-78.

Источник: http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=137398