Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Хлонь Игорь

Страницы: [1] 2 3 ... 8
2
26.12.2018 року це робочий день, в такому випадку не зможу бути присутнім на зборах. Дякую за розуміння

3
Думаю, що не варто панікувати стосовно наявності риби у водоймах. При відсутності сильного вітру за годину ранкового лову на нижній водоймі 3 щуки, потім рибу треба було вмовляти, після 10.00 боковий вітер видував з мого шнура неповторну синусоїду. О 12.00 я покинув водойми, результат 5 щук і 2 окуня.
До зустрічі на офіційному тренуванні.

4
Вчора тестували водойми, але сильний вітер не дав змоги повноцінно рибалити та перевірити всі ділянки водойми. На нижній водоймі зберігається минулорічний рівень води, вода поступово чистішає, під берегом помічав ділянки з ікрою. Риба пасивна, покльовки за поривами вітру ледь відчутні, приємно потішили бонусні окуні.
На верхній водоймі, все в нормі, вода чиста, рибка прокльовує.
Ключ до риби підбирали довго, головне було правильно подати приманку.5
Молодці!!!!
У вас є 7 днів, щоб просушити носки і світера, та повернутися з Барабою в медалях !!!

6
Житло за Орданівкою 0951546599 Тетяна Василівна

Житло с. Стасі (поблизу Диканьки) готель "Уют" 050 305 37 94 Сергій .

7
Сергій Іванович,
вітаю Вас з Днем Народження!!!
Міцного здоров"я і хай спінінги не перестають ламатися у пяних рибаків ))))) !

8
...... з невелики запізненням але все ж таки:
Мацко Олег , вітаємо тебе з досягнення високого результату на ІІ-му єтапі Чемпіонату України!!! Бажаємо покращувати свої результати у майбутньому та зайти на п"єдестал міжнародних змагань!!!! :good_mini: :good_mini: :good_mini:


Також з нетерпінням очікуємо на звіти команд зі змагань, що відбулися.

9
Приєднуюсь до привітань !!!

10
Мої найщиріші вітання нашим переможцям !!!

Окрема вдячність Максу за оперативну інформацію про хід змагань !!!

12
Товариші,
Як я можу отримати свій розряд за результатами минулого року ?
Дякую

13
Кірюха, давай Драгона дам ? полякаєш там мєсних...))))

14
Вітаю Кірюха!!!
Класний звіт! )))

15
Форум / Re: Батл на Горбатівці!
« : 24 Ноября 2016, 12:12:30 »
Жека, можеш фоток водойми кинуть ?

16
Форум / Re: Батл на Горбатівці!
« : 21 Ноября 2016, 11:04:39 »
Пропоную в іншому місці такий батл провести, яко ж водойми не замерзнуть... наприклад у Решетилівці ???

17
Саня Шаманов,
Вітаю з Днем Народженням !
Хай у житті буде більше позитиву, трофейних уловів та Мацко Олег нарешті займе друге місце на п’єдесталі ! ))))))

18
«Феєричний реванш»

      Рішення про поїздку на Печеніжську дамбу було прийнято відразу ж після закінчення літнього чемпіонату Харківської області на цій водоймі, учасникам нашої команди «TEAM DRAGON» дуже сподобалась дана водойма, то були найкращі виїзні змагання у яких мені довелося прийняти участь. Час від часу я намагався знайти яку-небудь інформацію по даній водоймі, для мене було приємним сигналом коли наші товариші з ФРСХО на Полтавських змаганнях повідомили , що ситуація на водоймі не змінилася, рибка є, але дальше відійшла від берега.
      Виїзд до місця проведення змагань було заплановано на п’ятницю, того дня я на годинку раніше відпросився з роботи, заздалегідь зібравши рибацький реквізит, все швидко погрузив до авто і з великим нетерпінням чекав на дзвінок від «сокомандника»  Юрія, який традиційно саме в день поїздки плідно працював. Нарешті о 18.00 ми з Юрієм вирушили до м. Полтава, оперативно забрали Андрія і стартонули до Харківської землі. Пересікши границю Харківської області нас накрила щільна злива, зробивши декілька coffee breaks, поповнивши запаси продуктів, ми швидко наближалися до Печеніжської дамби. Майже о півночі ми заселилися в номер на базі відпочинку «Єллат», де проживали майже всі у часники змагань. Далі у команди «TEAM DRAGON»  була майже безсонна ніч, підготовка приманок, монтажів та іншої снаряги, під «романтичний» шелест гачків у коробці та пачок від силікону мені вдалося поспати навіть 40 хв.
      Далі підйом, ранкова кава, реєстрація, урочисте відкриття, жеребкування… Цього разу мені випав жереб по зонах : А, В, С, з огляду на це в тур з собою взяв два комплекта: лайт Дайко Декстер 88” до 10 гр. + Шимано Ререніум 2500S з неперевершено гладким шнуром Dragon Braid 0,06 мм., що виготовлений корпорацією Toray та мікруху Шимано Соарі Гейм до 4 гр. + Шимано Наскі 2000S з 0,04 нанофілом . Оскільки головною рибою на якій можна було робити результат був окунь то тактика ловлі була досить проста : збір активної риби «під ногами» на активні приманки, потім на пасивні і перехід на дальню дистанцію з роботою за аналогічною схемою. У першій годині першого туру я стартував 27, обираю сектор біля Книша Сергія, з третього заброса на фіштейла ловлю першого окунька і в подальшому роблячи заброси в ту саму точку добираю під 500 гр. риби. Через 30 хв. ближня дистанція затихла, беру лайт і перевіряю дальню дистанцію, на карамельного твістера Dragon  DIVER 1,5" ловлю пару окуньків, так  з надією, що ще підійде окунь вирішив не змінювати сектор, за результатом першої годони у моєму садку було 13 окунів масою 678 грам. В другій годині також стартую з початку зони, не змінюючи тактики поступово набирав бали, змінюючи сектора, це дало мені в копілку 8 риб і 393 гр.. Останню годину третього туру ковиряв «мікрухою», я розумів, що на водоймі працює попередня «тема», перед стартом туру для себе вирішив, що у кожному часі потрібно ловити більше 300 гр. риби і за тур подолати «кілограмову» позначку – і буде «щастя»! За третю годину доловив 278 гр. риб, тобто результат за перший тур змагань склав – 1349 гр., я його попередньо оцінював як 3-й. У моїх колег по команді : Юра в зоні В 15-й (1073 гр.), Андрій в зоні С 12-й (1116 гр.) .  Поспілкувавшись з колегами було вирішено що на водоймі ситуація не змінилася приманки працюють ті самі, головне найти рибу і правильно їй подати приманку.
      У другому турі мене чекала зона В, стартую другим, займаю вільний сектор у середині зони, пориви вітру поступово зростали та явно були більші за 10 м/с, вирішив взагалі не «паритись» з мікрухою, працювати тільки лайтом і тільки дальня та середня дистанції, короткі ривки з протяжками в переміну з різкими підривами поступово приносили свої результати. Оскільки у секторах по центрі зони була риба, я вирішив в подальшому рибалити у цих секторах і періодично контролювати обстановку по краях зони, по приманках працювали перевірені твістера Dragon  DIVER 1,5", поляріси та фіштейли. У цьому турі стабільного темпу по 300 гр. і більше в кожному часі я не зміг досягти, то за другий тур у моїй копілці було 758 гр. і сьоме місце в зоні . на цих змагання для  себе головним приорітетом визначав результат командний , а не особистий, бо останнім часом мене переслідувала проблема третього туру, в якому я «зливав» результат чим підводив команду. Отже до третього туру потрібно було добре підготуватися. І в цьому мені допомогли товариші з нашої федерації, за що я хотів би висловити їм слова щирої вдячності. Мені було зрозуміло, що в зоні С риба стоїть перед плитами або максимально далеко. Вибігавши два тури першого дня змагань, вимучені, та сонні ми відправилися до номера на відпочинок. До туру я підготував по парі монтажів 8гр. , 6 гр. , 2 гр. та 1,5 гр. . Трохи підкріпившись, прийнявши по пару чарочок заспокійливого коньяку, ми швидко «відбилися» .
      У другому турі всіх спортсменів «матінка природа» випробовувала на здатність ловити в умах сильного поривчастого вітру, а з ранку погодні умови змінилися на сильну зливу з грозою, з  міркувань безпеки організатори були змушені перенести старт третього туру на півтори години, додатково було оголошено спортсменам про можливість переходу по секторах із рибою. При підготовці до туру я вдягнув не промокаючий костюм, взяв коробку для монтажів, шість пачок силікону і два комплекти снастей (лайт та мікруху). Умови ловлі в зоні С були занадто екстремальні, злива, слизькі круті плити не давали змоги концентруватися на ловлі, постійно турбувався за власну безпеку, щоб не травмуватися чи не звалитися у воду.   В першому часі мені випав старт у першій десятці, бажані три перших сектора зони С я зайняти не зміг, то став до шостого сектору. З другого забросу я дістав першого окунька, я розумів, що риба у секторі є то треба було її швидко зібрати, після 30 хв. першого часу покльовки поступово припинилися. По результатам першого туру у моєму садку було 14 окунів масою 588 гр. це був відмінний страрт, більше було тільки у мого товариша з ПОФРС Запари Михайла, Другу годину починав з того ж сектору, взяв окуня, але сектор мовчав, я вирішив швидко переміщуватися по зоні, спробував сектора у середині зони, там також тиша, швидко перемістився у перед останній сектор, там відразу знайшов активного окуня і до кінці часу трохи доловився , за другу годину мені вдалося вмовити 5 окунів вагою 290 гр., але були спортсмени , в яких був кращий результат, та він був менший за сумою двох годин , я розумів, що  в зоні у мене кращий результат і в останній годині мені не можна було «розслабляти булки )))». В третій годині на лайт ставлю 2 гр. і слаг, розумію щоб не втрачати час на зміну приманок, потрібно буде швидко обловлювати сектори. Стартую з перед останнього сектору і добираю пару окунів, переміщаюся на пару секторів у ліво, знову добираю пару окунів, тиша, знову переміщаюся, ще пара окунів. Я розумію що з поставленою метою я справився, 300 гр. риби у моєму садку вже є, отже позначку в 1 кг. За тур я подолав. Так у третій годині мені вдалося зловити 6 окуньків вагою 309 гр., сума за третій тур складала 1187 гр. і це беззаперечне перше місце в зоні. Повертаючись до лагеря ми з товаришами підрахували, що в мене сума місць 10 і це серйозна заявка на призи у особистому заліку !
      Далі був перекус і підготовка до бліц-туру. Дощ закінчився, судді оголосили список учасників на бліц-тур , я був задоволений, що мій колега по команді Мироненко Юрій також зміг вибороти можливість приймати участь у бліц-турі . Оскільки бліц проводився у зоні В, то я вирішив взяти лише лайтовий комплект, я був впевнений, що за допомогою неймовірно гладкого шнура шнура Dragon Braid 0,06 мм. я зможу робити дальній заброс і приманка буде дуже швидко тонути на дно, що дасть можливість швидко обловлювати перспективні ділянки акваторії. У бліці мені випав дев’ятий старт, спортсмени, що стартували раніше всі направилися у кінець зони до камиша, лишивши вільними сектора по центру зони, я зайняв сектор той що і хотів. Дальня дистанція мовчала, але коли я підвів приманку на 6 гр. вольфраму за 10 метрів до берега відразу заробив покльовку і успішно дістав першого окуня, далі була серія забросів у ту саму точку і ще п’ять окунів були доставлені у садок, передостанньому окуню таки вдалося  звалитися з гачка і не потрапити до садка. Після половини туру до берега підійшло стадо товстолоба і відігнало окуня та ще й позбавили мене чотирьох вольфрамових важків. Не дочекавшись закінчення бліц-туру ми вже знали результати змагань, які були викладені на форумі ФРСХО, я знав що взяв золото особистого заліку, ця завчасна новина потопила всю інтригу, я розслабився і вже не зміг доловитися, як з’ясувалося з результатом приблизно у 390 гр.  я був за крок до перемоги у бліц-турі.
      Цього разу на Печеніжській дамбі спрацювала «Полтавська тема», був феєричний реванш, мені вдалося вперше вибороти золото у особистому заліку на виїзних змаганнях високого рівня. На цих змаганнях наша Полтавська федерація була представлена 16-ма учасниками, які були сформовані у чотири команди. Вітаю команду «CRAZY FISH - POLTAVA» за високий результат та завойоване срібло командного заліку,  нашій команді «TEAM DRAGON» не вистачило зовсім трішки до бронзи, але я впевнений, що ми реабілітуємось і підготуємось до наступних змагань.
      В завершення хотів би сказати слова вдячності, організаторам, учасникам та спонсорам змагань за відмінну організацію, теплий прийом, запеклу боротьбу та чудові призи ! Спортсменів з ФРСХО вважаю флагманами у риболовному спорті, мені завжди приємно брати участь у заходах такого роду, переймати передовий досвід та спостерігати за високою майстерністю хлопців.  Також не можу залишити поза увагою своїх колег з Полтавської федерації, я вважаю, що досягнення таких високих результатів є результатом росту нашої майстерності та справжньої командної роботи, коли відчуваєш підтримку від колег можна досягати самих високих цілей !

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

19
Підготовка до кубку області

На минулому тижні, з товаришами по команді вирішили провести тренування на водоймах, де планується 24-25.09.2016 року проведення кубку Полтавської області по ловлі хижої риби спінінгом з берега. В першу чергу на кожній з водойм вирішив перевірити активність окуня, а саме з’ясувати для себе оптимальні приманки та дистанцію ловлі. В процесі ловлі окунь найкраще відгукувався на середній дистанції, з приманок : слаги та невеликі твістера (1,5? Dragon Diver).

Звичайно ж головним об’єктом ловлі на змаганнях буде щука відповідно їй  було приділено більшу частину тренування . Зранку та ввечері зубаста була більш активна, решту часу надмірно «пасивна» та потребувала особливої подачі приманки . З основних приманок було визначено : невеликі міношки та все ті ж перевірені твістера натуральних кольорів Dragon Diver та Dancer .

Також окремо було виділено час для пошуку судака на верхній водоймі. Того дня чомусь він реагував на слаги з невеликою огрузкою (5-6 гр. вольфрам), але була одна особливість, потрібно  робити максимально дальній заброс, та це не було складною задачею для мого перевіреного Fishmaker 0.06 .

Після тренування за чашкою кави з колегами підвели певні підсумки, в нас були деякі розбіжності в окремих питаннях, але в одному у нас була спільна позиція, що на змаганнях боротьба буде запеклою та непередбачуваною, оскільки наближалася суттєва зміна погоди .
20
Шановні спортсмени,

бажаючі няйняти житло  для ночівлі можуть це зробити в  с. Диканька (20 км. до місця проведення змагань), звертатися до Федін Микола Петрович моб. 050 729 68 08 .


Перепрошуємо, що доводимо цю інформацію з запізненням .

Страницы: [1] 2 3 ... 8